letadlo ico Levné letenky do Palma Mallorca

Palma de Mallorca je hlavní město autonomní oblasti Baleárské ostrovy, které leží ve Středozemním moři a oficiálně spadají pod Španělsko. Město leží na jižním pobřeží ostrova Mallorca a je známé také jako Palma. Palma de Mallorca má celkem přes 400 000 obyvatel a její metropolitní oblast čítající na 621 000 lidí, je dvanáctá největší v celém Španělsku. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Kupte si levné letenky do Palma de Mallorca a leťte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Palma Mallorca

Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport)

Zkratka letiště: PMI
Letenky do Španělska - Palma Mallorca

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Palma de Mallorca

Mezinárodní letiště Palma de Mallorca Airport je známé také jako Son Sant Joan a Aeroporto de Son Sant Joan a jeho IATA značení je PMI. Nachází se 8 kilometrů východně od centra Palma de Mallorca u vesnice Can Pastilla a je to třetí největší letiště ve Španělsku. Letiště Palma de Mallorca bylo otevřeno v roce 1960 a dnes má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy. Ústřední terminál byl otevřen v roce 1997 a každý rok tudy projde až 25 milionů lidí ročně. Každý rok během letním měsíců je letiště Palma de Mallorca jedním z nejrušnějších letišť v Evropě. Doprava do města je z letiště Palma de Mallorca zajištěna formou autobusových linek (číslo 1, 21), taxíků a autopůjčoven. Podívejte se do této destinace i vy s levnými letenkami do Palma de Mallorca z Prahy.

Palma Mallorca
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.29
Palma Mallorca - místní čas: 15:34
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 39.569511, 2.64745
Vzdálenost z Prahy: 1490 km


Do Palma de Mallorca za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické cíle města Palma de Mallorca patří staré město, katedrála, jejíž výstavba započala už ve 13. století na místě původní mešity a byla dokončena až v 17. století, arabské lázně, někdy také zvané Banys Arabs, které jsou jedním z mála pozůstatků maurského období Palmy de Mallorca. Ve městě najdete také mnoho obchodních center a ulic, kde se dají koupit suvenýry nebo městské pochoutky. Až budete mít památek dost, odpočiňte si ve zdejším velkém parku nebo na některé z veřejných písečných pláží. Podívejte se s levnými letenkami do Palma de Mallorca a užijte si dovolenou u moře a to za skvělé ceny a s odletem z Prahy.

Levné letenky do Palma de Mallorca

Podívejte se na Mallorcu a užijte si pořádnou dovolenou u moře. Do této destinace se nyní prodávají velmi levné letenky, tak určitě neváhejte a co nejdříve si je objednejte. Levné letenky do Palma de Mallorca jsou za akční ceny, takže s nimi ušetříte. Levné letenky do Palma de Mallorca jsou s odletem z Prahy a snadno si je zabookujete online. Průměrná doba letu je z Prahy do Palma de Mallorca 2,5 hodiny.


Letenka Palma Mallorca

Palma Mallorca se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Palma Mallorca - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Palma Mallorca.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace