letadlo ico Levné letenky z Prahy na Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport)
v Palma Mallorca - Španělsko

Palma de Mallorca Airport je mezinárodní letiště nacházející se 8 kilometrů východně od města Palma na ostrově Mallorca. Známé je také jako Son Sant Joan Airport a je to třetí největší letiště ve Španělsku, přičemž nejrušnější je v letní sezóně. Otevřeno bylo v roce 1960 a jeho IATA značení PMI jistě najdete i na své letence do této destinace. Palma de Mallorca Airport má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, které slouží jak letadlům z domácích tak zahraničních destinací. Každoročně je tu obsloužen velký počet pasažérů – jejich počet se blíží 23,7 milionu lidí. Ti jsou odbavováni v jedné budově terminálu, která se dělí na čtyři části značené jako moduly A až D. Modul A se nachází na severu letiště, modul B je na severovýchodě a slouží jen v letních měsících, modul C je na východě a modul D na jihu. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a kupte si levné letenky na letiště Palma de Mallorca z Prahy ještě dnes.

Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport) - PMI

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Palma Mallorca
Zkratka letiště Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport) v Palma Mallorca - Spain je: PMI

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PMI
Jednosměrná letenka

PMI -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra z letiště Palma de Mallorca

Spojení s městem Palma z letiště Palma de Mallorca Airport je zajištěno autobusovou linkou číslo 1. Linka 21, která na letišti staví také, vás doveze do města S'Arenal jižně od letiště. Pokud ale spěcháte nebo se chcete nechat odvézt v pohodlí, jeďte taxíkem, který jistě najdete stát před budovou terminálu. Další možností je zapůjčit si na Palma de Mallorca Airport auto a jet si za vlastními cíli. Dopřejte si luxusní dovolenou u moře, aniž byste zbytečně utráceli horentní sumy, když budete mít včas rezervované levné letenky na Malorku z Prahy vyjde vás to lacino.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Palma Mallorca - místní čas: 15:30
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 39.55, 2.73333


Levné letenky na letiště Palma de Mallorca Airport na Malorce

Dovolenou u moře si teď můžete dopřát i za malé peníze, právě nyní máte totiž jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště Palma de Mallorca Airport a to s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na Palma de Mallorca Airport jsou dostupné online, stačí tedy jen párkrát kliknout myší a máte je. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Palma de Mallorca 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a zabookujte si levné letenky na letiště Palma de Mallorca z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Levná letenka z Prahy na Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport)
Palma Mallorca - Španělsko

Letiště Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Palma Mallorca - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Son Sant Joan Airport (Palma de Mallorca Airport) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist