letadlo ico Levné letenky do Istanbulu

Istanbul je hlavním městem Turecka a leží na dvou kontinentech - Evropě a Asii. Město je domovem nespočetných památek, mezi nimiž jsou Hagia Sophia, Topkapi Palace a Blue Mosque. Můžete se projít po starobylých ulicích, navštívit trhy s orientálními suvenýry nebo se projet lodí po Bosporu. Istanbul je také skvělým místem pro milovníky jídla - nabízí širokou škálu tradiční turecké kuchyně. Pokud hledáte dobrodružství, doporučujeme Vám koupit si letenky z Prahy do Istanbulu v Turecku a objevit toto úžasné město!

Letenky Praha - Istanbul

Atatürk International Airport

Zkratka letiště: IST
Letenky do Turecka - Istanbul

Najdi nejlevnější letenku

Sabiha GokCen International Airport

Zkratka letiště: SAW
Letenky do Turecka - Istanbul

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Istanbulu

Nejbližší mezinárodní letiště v Istanbulu je Atatürk International Airport (IST). Letiště se nachází asi 20 km od centra města a nabízí spojení s celým světem. Kromě toho existují i další menší letiště ve městech Sabiha Gökçen (SAW) a Ankara Esenboğa (ESB). Z letiště Atatürk International Airport lze snadno dostat do centra města autobusem nebo taxikem. Autobusové linky HAVAIST jezdí mezi letištěm a centrem města. Taxislužba nabízí bezpečný způsob dopravy do centra města. Pokud chcete navštívit Istanbul, doporučujeme Vám koupit si levné letenky z Prahy do Atatürk International Airport (IST).

Istanbul
Aktuální kurz: 100 TRY = 70.72
Istanbul - místní čas: 9:25
Časové pásmo: Europe/Istanbul (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 41.01384, 28.949659
Vzdálenost z Prahy: 1511 km


Hlavní turistické cesty Istanbulu

Istanbul je plný historických památek, modernosti a překrásné přiríody. Nenechte si ujít možnost navštívit Hagia Sophia, Topkapi Palace nebo Blue Mosque - tato slavná místa jsou symbolem Istanbulské historie a architektury. Také stojí za to navštívit Grand Bazaar - nejstarší trh na světě - nebo se projet lodí po Bosporu.

Letenky do Istanbulu v Turecku!

Istanbul je jedním z nejvíce fascinujících měst na světě. Je to město plné historie, kultury a přírodních krás. Můžete se projít po starobylých ulicích, navštívit nádherné mešity a obdivovat nádhernou architekturu. Kromě toho můžete ochutnat tradiční tureckou kuchyni a objevit bohatou historii města. Koupit si letenky do Istanbulu v Turecku je skvělý způsob, jak začít plánovat nezapomenutelnou dovolenou. Protože je Istanbul jedním z hlavních světových leteckých úzů, letenky pořídíte velmi levně. Z Prahy do Istanbulu navíc létají přímé lety od Turkish Airlines. 


Letenka Istanbul

Istanbul se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Istanbul - Turecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Istanbulu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace