letadlo ico Letenky do Španělska
Spain


Madrid z Prahy - letenky za 1122 Kč, z Vídně za 762 Kč
Madrid z Prahy - letenky za 1122 Kč, z Vídně za 762 Kč

29. 6.  |Madrid je hlavní město Španělska a také velmi krásné město. Naleznete zde krásné památky a neopakovatelné scenérie. Letět do Španělska je momentálně nyní možné bez omezení, ale raději si současnou situaci ... Podrobnosti


Alicante z Pardubic - letenky za 2011 Kč, z Vídně za 845 Kč
Alicante z Pardubic - letenky za 2011 Kč, z Vídně za 845 Kč

17. 6.  |Alicante je nádherné přímořské španělské město. Navíc jen kousek odsud je světoznámé letovisko Benidorm a odsud je už jen kousíček lodí na Ibizu. Letět lze z Pardubic za krásné dva tisíce. Pokud bydlíte ... Podrobnosti


Barcelona z Prahy - letenky za 1315 Kč, z Vídně za 915 Kč
Barcelona z Prahy - letenky za 1315 Kč, z Vídně za 915 Kč

16. 6.  |Barcelona je nádherné Evropské přímořské město. Konečně se nám nyní otevírá k cestování. Opět se můžete projít po ulici La Rambla a užít si nádherné atmosféry Barcelony. Nyní to ještě ... Podrobnosti


Další akční letenkyŠpanělsko je království, které leží na Pyrenejském poloostrově a je omýváno Středozemním mořem a Atlantským oceánem. Oficiálním sídlem krále Filipa VI. (2015) je hlavní město Španělska Madrid. V něm žijí cca 3 miliony lidí z celkového počtu čtyřicet šest miliónů obyvatel státu. Ve Španělsku se mluví španělsky, a jelikož země patří do EU, platí se zde eurem. Ke Španělsku patří také Kanárské ostrovy a Baleáry, kam se toto léto dají sehnat opravdu levné letenky z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.31


Letiště Španělsko

Oblasti

Podnebí ve Španělsku – kdy kopit levné letenky

Ve většině Španělska je subtropické podnebí. To znamená velmi horká léta, jejichž průměry se pohybují přes 30°C, a chladnější zimy, které mohou do některých měst přinést i sníh. Lepší je tedy rezervovat si letenky do Španělska v letním období.

Zajímavosti ze Španělska

Ze Španělska pochází mnoho umělců, jako jsou například Dalí, Goya, Picasso či Gaudí. V mnoha městech lze vidět jejich obrazy v galeriích. A pokud chcete vidět klasické býčí nebo kohoutí zápasy, zakupte si levnou letenku z Prahy přímo na jih Španělska.

Do Španělska za turistickými zajímavostmi

Do hlavního města Španělska se turisté vydávají především proto, aby viděli královský palác Palacio Real de Madrid, velké památky se ale nacházejí i jinde. Známý chrám Sagrada Familia, hřiště FC Barcelony Camp Nou nebo klášter na hoře Montserrat lze spatřit v Barceloně. Velmi levné letenky se dají ale sehnat i do města Seville, kde je starý královský palác Alcázar, ve kterém se natáčely prostory Vodních zahrad ze seriálu Hra o trůny, nebo třeba do Córdoby, kde leží středověká mešita Mezquita. Kvůli plážím a moři si turisté letenky pořizují na Kanárské ostrovy nebo Baleáry.

Levné letenky do Španělska

Strávit dovolenou u teplého moře je s levnými letenkami do Španělska snadné. Nynější nejlevnější letenky se dají pořídit například do Madridu, na Mallorcu, na Kanárské ostrovy, či třeba na Ibizu. Délka letu záleží na cílové destinaci levné letenky. Kamkoliv do Španělska se dá cestovat snadno, příjemně a s levnými letenkami z Prahy.

Španělsko

Španělsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Španělska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist