letadlo ico Letenky do Španělska
Spain


Madrid z Prahy - letenky za 1548 Kč
Madrid z Prahy - letenky za 1548 Kč

17. 5.  |Nízko nákladová letecká společnost Ryanair nabízí momentálně několik akčních letenek z Prahy do Madridu. Cena letenky se dostává na patnáct stovek v závislosti na termínu. Ceny pohonných hmot již ... Podrobnosti


Barcelona z Prahy - letenky za 1427 Kč, z Vídně za 787 Kč, San Francisco za 6490 Kč
Barcelona z Prahy - letenky za 1427 Kč, z Vídně za 787 Kč, San Francisco za 6490 Kč

28. 4.  |Barcelona je jedno z nejkrásnějších a turisticky nejpříjemnějších měst v Evropě. Hodně se do ní létá jak z Prahy, tak z Vídně. Termínů je tedy relativně dostatek. S termíny za akční ceny už to tak slavné ... Podrobnosti


Ibiza z Prahy - letenky za 2977 Kč, z Vídně za 823 Kč
Ibiza z Prahy - letenky za 2977 Kč, z Vídně za 823 Kč

30. 3.  |Ibiza je světoznámý španělský ostrov plný zábavy. Je vyhlášený především svými party kluby a také svými nádhernými plážemi. Nachází ze východně od pevninského ... Podrobnosti


Palma Mallorca z Prahy - letenky za 1400 Kč, z Vídně za 655 Kč
Palma Mallorca z Prahy - letenky za 1400 Kč, z Vídně za 655 Kč

17. 3.  |Mallorca je největší španělský ostrov ležící východně od Španělska asi 200 km od Barcelony. Sousedí s dalšími baleárskými ostrovy Ibiza a Menorca. Jedná se o poměrně hodně turistický ostrov z dobře ... Podrobnosti


Další akční letenkyŠpanělsko je království, které leží na Pyrenejském poloostrově a je omýváno Středozemním mořem a Atlantským oceánem. Oficiálním sídlem krále Filipa VI. (2015) je hlavní město Španělska Madrid. V něm žijí cca 3 miliony lidí z celkového počtu čtyřicet šest miliónů obyvatel státu. Ve Španělsku se mluví španělsky, a jelikož země patří do EU, platí se zde eurem. Ke Španělsku patří také Kanárské ostrovy a Baleáry, kam se toto léto dají sehnat opravdu levné letenky z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.71


Letiště Španělsko

Oblasti

Podnebí ve Španělsku – kdy kopit levné letenky

Ve většině Španělska je subtropické podnebí. To znamená velmi horká léta, jejichž průměry se pohybují přes 30°C, a chladnější zimy, které mohou do některých měst přinést i sníh. Lepší je tedy rezervovat si letenky do Španělska v letním období.

Zajímavosti ze Španělska

Ze Španělska pochází mnoho umělců, jako jsou například Dalí, Goya, Picasso či Gaudí. V mnoha městech lze vidět jejich obrazy v galeriích. A pokud chcete vidět klasické býčí nebo kohoutí zápasy, zakupte si levnou letenku z Prahy přímo na jih Španělska.

Do Španělska za turistickými zajímavostmi

Do hlavního města Španělska se turisté vydávají především proto, aby viděli královský palác Palacio Real de Madrid, velké památky se ale nacházejí i jinde. Známý chrám Sagrada Familia, hřiště FC Barcelony Camp Nou nebo klášter na hoře Montserrat lze spatřit v Barceloně. Velmi levné letenky se dají ale sehnat i do města Seville, kde je starý královský palác Alcázar, ve kterém se natáčely prostory Vodních zahrad ze seriálu Hra o trůny, nebo třeba do Córdoby, kde leží středověká mešita Mezquita. Kvůli plážím a moři si turisté letenky pořizují na Kanárské ostrovy nebo Baleáry.

Levné letenky do Španělska

Strávit dovolenou u teplého moře je s levnými letenkami do Španělska snadné. Nynější nejlevnější letenky se dají pořídit například do Madridu, na Mallorcu, na Kanárské ostrovy, či třeba na Ibizu. Délka letu záleží na cílové destinaci levné letenky. Kamkoliv do Španělska se dá cestovat snadno, příjemně a s levnými letenkami z Prahy.

Španělsko

Španělsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Španělska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace