letadlo ico Letenky do Španělska
Spain


USA se konečně otevírají! Letenky Miami a New York od 4990 Kč
USA se konečně otevírají! Letenky Miami a New York od 4990 Kč

23. 9.  |Od listopadu se konečně otevírají Spojené Státy návštěvníkům z Evropy - alespoň těm s očkováním. Miami, New York, San Francisco, Chicago, Washington a Los Angeles jsou první vlaštovky.Pokud zareagujete hned, můžete se dostat do USA ... Podrobnosti


Malaga z Prahy 1281 Kč - letenky z Vídně za 721 Kč
Malaga z Prahy 1281 Kč - letenky z Vídně za 721 Kč

20. 9.  |Malaga je krásné město na jihu Španělska. V začínajícím podzimu je to ideální místo, kam si zaletět za sluníčkem a za teplem. Již je mimo sezónu a tak turistů na plážích nebude tolik. Ani vedro nebude již tak ... Podrobnosti


Španělsko z Vídně za 455 Kč - Zaragoza leží mezi Barcelonou a Madridem
Španělsko z Vídně za 455 Kč - Zaragoza leží mezi Barcelonou a Madridem

20. 9.  |Španělské město Zaragoza leží na pomyslném středu cesty mezi městy Barcelona a Madrid a také mezi Bilbao, Valencia a Toulouse. Svojí cenou letenky z Vídně do Zaragozy dělá ideální přibližovák do všech těchto ... Podrobnosti


Akce týdne: Palma Mallorca z Vídně za 353 Kč - letenky z Prahy za 1707 Kč
Akce týdne: Palma Mallorca z Vídně za 353 Kč - letenky z Prahy za 1707 Kč

15. 9.  |Tak to tu už dlouho nebylo. Malorka je nyní v akci s odletem z Vídně za neuvěřitelných 353 Kč. Termínů je prozatím dostatek. Za tři stovky si nedáte snad ani večeři na letišti a nyní za tuto cenu můžete letět letadlem na krásný ostrov ve ... Podrobnosti


Další akční letenkyŠpanělsko je království, které leží na Pyrenejském poloostrově a je omýváno Středozemním mořem a Atlantským oceánem. Oficiálním sídlem krále Filipa VI. (2015) je hlavní město Španělska Madrid. V něm žijí cca 3 miliony lidí z celkového počtu čtyřicet šest miliónů obyvatel státu. Ve Španělsku se mluví španělsky, a jelikož země patří do EU, platí se zde eurem. Ke Španělsku patří také Kanárské ostrovy a Baleáry, kam se toto léto dají sehnat opravdu levné letenky z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.54


Letiště Španělsko

Oblasti

Podnebí ve Španělsku – kdy kopit levné letenky

Ve většině Španělska je subtropické podnebí. To znamená velmi horká léta, jejichž průměry se pohybují přes 30°C, a chladnější zimy, které mohou do některých měst přinést i sníh. Lepší je tedy rezervovat si letenky do Španělska v letním období.

Zajímavosti ze Španělska

Ze Španělska pochází mnoho umělců, jako jsou například Dalí, Goya, Picasso či Gaudí. V mnoha městech lze vidět jejich obrazy v galeriích. A pokud chcete vidět klasické býčí nebo kohoutí zápasy, zakupte si levnou letenku z Prahy přímo na jih Španělska.

Do Španělska za turistickými zajímavostmi

Do hlavního města Španělska se turisté vydávají především proto, aby viděli královský palác Palacio Real de Madrid, velké památky se ale nacházejí i jinde. Známý chrám Sagrada Familia, hřiště FC Barcelony Camp Nou nebo klášter na hoře Montserrat lze spatřit v Barceloně. Velmi levné letenky se dají ale sehnat i do města Seville, kde je starý královský palác Alcázar, ve kterém se natáčely prostory Vodních zahrad ze seriálu Hra o trůny, nebo třeba do Córdoby, kde leží středověká mešita Mezquita. Kvůli plážím a moři si turisté letenky pořizují na Kanárské ostrovy nebo Baleáry.

Levné letenky do Španělska

Strávit dovolenou u teplého moře je s levnými letenkami do Španělska snadné. Nynější nejlevnější letenky se dají pořídit například do Madridu, na Mallorcu, na Kanárské ostrovy, či třeba na Ibizu. Délka letu záleží na cílové destinaci levné letenky. Kamkoliv do Španělska se dá cestovat snadno, příjemně a s levnými letenkami z Prahy.

Španělsko

Španělsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Španělska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace