letadlo ico Levné letenky do Barcelony

El Prat de Llobregat či zkráceně jen El Prat je menší městečko ležící na pravém břehu delty řeky Llobregat do Středozemního moře v Katalánsku. Město se nachází jen pár kilometrů od Barcelony, přičemž je součástí její metropolitní oblasti, a žije v něm asi 62 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu jako ve zbytku státu španělština a měnou euro. Většinu území obce El Prat de Llobregat zabírá letiště Barcelona – El Prat Airport. A právě teď se sem dá pohodlně cestovat s levnými letenkami z Prahy.

Letenky Praha - El Prat de Llobregat (Barcelona)

Barcelona Airport

Zkratka letiště: BCN
Letenky do Španělska - El Prat de Llobregat (Barcelona)

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Barcelona v El Prat de Llobregat

Mezinárodní letiště Barcelona – El Prat Airport se nachází přímo ve městě El Prat de Llobregat asi 12 kilometrů od centra Barcelony. Jedná se o hlavní letiště Katalánska a druhé největší letiště ve Španělsku. Pro tři asfaltové příletové dráhy tu slouží terminály T1 a T2, kterými ročně projde přes 37 milionů cestujících. Letiště Barcelona s kódem BCN bylo zprovozněno už v roce 1918. Po přistání s levnými letenkami z Prahy se můžete přepravit do Barcelony vlakem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
El Prat de Llobregat (Barcelona) - místní čas: 16:26
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.327839, 2.09472
Vzdálenost z Prahy: 1362 km


Do El Prat de Llobregat za turistickými cíli a Barcelonou

Město je významné především díky své pozici a dostupnosti do Barcelony. Kromě toho se tu nachází také několik pláží a menších rezervací, kde můžete načerpat sílu a v klidu relaxovat. El Prat de Llobregat je obecně známé také pro svá modronohá kuřata, která jsou v katalánštině známá pod názvem gall potablava. Přijeďte se podívat do města El Prat de Llobregat a nebudete litovat – letenky do této destinace jsou nyní opravdu levné.

Levné letenky do Barcelony - El Prat de Llobregat

Do Španělska na příjemnou dovolenou u moře dnes může opravdu každý a to díky levným letenkám. Letenky za nízké ceny s odletem z Prahy se prodávají do Barcelóny - El Prat de Llobregat. Průměrná doba letu do této destinace je 2 hodiny a 15 minut. Užít si pohodlnou cestu můžete s levnými letenkami v letadle. Letenky do El Pratu se ale rychle prodávají, tak si je rezervujte včas.


Počasí El Prat de Llobregat (Barcelona)

sluncepolojasno

16°C

Východ slunce: 7:14

Západ: 20:28

Středa

zataženo

15°C

teplota 16°C 13°C

Čtvrtek

zataženo

14°C

teplota 15°C 13°C

Pátek

zataženodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Sobota

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 14°C

Neděle

slunce

15°C

teplota 16°C 14°C

Letenka El Prat de Llobregat (Barcelona)

El Prat de Llobregat (Barcelona) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do El Prat de Llobregat (Barcelona) - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Barcelony.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist