letadlo ico Levné letenky do Sevilly

Seville je hlavní město stejnojmenné provincie a také Autonomního společenství Andalusie, které se nachází na jihu Španělska. Město leží na jihozápadě Španělska na řece Guadalquivir asi 80 kilometrů severovýchodně od pobřeží Cádizského zálivu. Seville má přibližně 700 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to přes 1,5 milionu lidí. Úřední jazykem je tu španělština a měnou euro. Právě nyní seženete levné letenky do Sevilly z Prahy online za výhodné ceny.

Letenky Praha - Sevilla

San Pablo Airport

Zkratka letiště: SVQ
Letenky do Španělska - Sevilla

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Seville

Seville Airport, tak se nazývá šesté nejzaměstnanější vnitrozemské letiště ve Španělsku a hlavní mezinárodní letiště pro Andalusii. Nachází se přibližně 10 kilometrů východně od Sevilly a jeho IATA značení je SVQ. Bylo otevřeno už v roce 1919. Letiště v Seville má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfalto-betonu, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací s až 3,8 miliony cestujících ročně. Ti jsou poté odbavováni v jednom terminálu a do města se z letiště v Seville dopravují autobusy, které jezdí od 4:30 do 23:45, taxíky a vypůjčují si auta na letišti. Leťte se sem podívat i vy, stačí si pořídit levné letenky do Sevilly, které jsou s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Sevilla - místní čas: 15:39
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 37.391411, -5.95918
Vzdálenost z Prahy: 2149 km


Do Sevilly za turistickými cíli

V Seville se nacházejí rovnou tři památky, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Patří mezi ně královský palác Alcázar, který byl původně maurskou pevností, gotická katedrála Panny Marie, která se stavěla mezi roky 1402 až 1507 a je třetí největší katedrálou v Evropě, a indický archiv v Seville, který byl založen v 18. století španělským králem Karlem III. Mezi dalšími pozoruhodnými stavbami, které v Seville najdete, je věž Torre del Oro, zvonice Giralda, kostel svatého Jiří či most Puente del Alamillo. Potom si určitě odpočiňte v parku María Lusia, než se vydáte do muzeí jako je archeologické muzeum a muzeum umění. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do španělského města Seville.

Levné letenky do Sevilly

Dopřejte si dovolenou na jihu Španělska, teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Sevilly jsou teď opravdu laciné a rezervovat si je lze snadno a rychle online přímo z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Sevilly 4 hodiny a 45 minut. Tak nepromeškejte svou příležitost a objednejte si levné letenky do Sevilly z Prahy hned teď.


Počasí Sevilla

slunce

24°C

Východ slunce: 7:46

Západ: 21:00

Neděle

zataženo

24°C

teplota 26°C 22°C

Pondělí

sluncepolojasno

24°C

teplota 27°C 21°C

Úterý

sluncepolojasno

24°C

teplota 27°C 22°C

Středa

zataženo

23°C

teplota 24°C 20°C

Čtvrtek

zataženodeštík

22°C

teplota 23°C 21°C

Letenka Sevilla

Sevilla se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sevilla - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sevilly.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist