letadlo ico Levné letenky z Prahy na La Gomera Airport
v Alajero / San Sebastian - Španělsko

Letiště La Gomera Airport se nachází u města Playa Santiago na ostrově La Gomera patřícího do souostroví Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu. Leží 34 kilometrů jihozápadně od hlavního města ostrova San Sebastián de la Gomera. La Gomera Airport bylo otevřeno v roce 1999, ačkoliv dráha byla připravena už o pět let dříve, a nyní je jeho označení GMZ. Letiště má jednu asfaltovou přistávací a vzletovou dráhu a jednu budovu terminálu, kde je každý rok odbaveno kolem 30 000 pasažérů. I vy si teď můžete pořídit levné letenky na letiště La Gomera Airport.

La Gomera Airport - GMZ

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Alajero / San Sebastian
Zkratka letiště La Gomera Airport v Alajero / San Sebastian - Spain je: GMZ

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> GMZ
Jednosměrná letenka

GMZ -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště La Gomera Airport

Z letiště La Gomera Airport se do města dostanete snadno díky autobusové přepravě. Určitě si tu můžete také vzít taxi nebo si zapůjčit auto. Po přistání s levnými letenkami na La Gomera Airport z Prahy se tedy nemusíte obávat, že byste měli problém se přepravit do hotelu.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Alajero / San Sebastian - místní čas: 15:24
Časové pásmo: Atlantic/Canary (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 28.02987, -17.21455


Levné letenky na letiště La Gomera Airport

Chcete letět na Kanárské ostrovy, ale bojíte se, že by vás letenky zruinovaly? S levnými letenkami na letiště La Gomera Airport můžete na podobné starosti zapomenout. Levné letenky na letiště La Gomera Airport si může pořídit každý, stačí si je jen objednat online. Průměrná doba letu s levnými letenkami na letiště La Gomera Airport z Prahy je 4,5 hodiny, které můžete strávit v pohodlném letadle. Levné letenky na La Gomera Airport jsou ale rychle pryč, tak neváhejte.


Levná letenka z Prahy na La Gomera Airport
Alajero / San Sebastian - Španělsko

Letiště La Gomera Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Alajero / San Sebastian - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště La Gomera Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist