letadlo ico Letenky do Francie
France


Marseille z Prahy - letenky do Francie za 884 Kč
Marseille z Prahy - letenky do Francie za 884 Kč

16. 7.  |Marseille je druhé největší město Francie a hlavní město Provence. Leží na jihovýchodním pobřeží u Středozemního moře. Zajímavý je zde především historický přístav ale i město jako takové je ... Podrobnosti


Krakov a Varšava z Prahy za 754 Kč + další akční letenky z Krakova po celé Evropě od 744 Kč
Krakov a Varšava z Prahy za 754 Kč + další akční letenky z Krakova po celé Evropě od 744 Kč

28. 6.  |Do Varšavy a do Krakova se nyní podíváte s Ryanairem přímo z Prahy za hubičku. Můžete objevovat obě tyto města a polské okolí za cenu menší než 8 stovek. Třeba ale nebudete chtít skončit objevováním polských hradů a ... Podrobnosti


Bordeaux z Prahy - zpáteční letenky za 1230 Kč
Bordeaux z Prahy - zpáteční letenky za 1230 Kč

21. 6.  |Když slyšíme Bordó, asi každému se vybaví víno. Toto francouzské víno je proslulé po celém světě. A právě jen v Bordeaux se můžete podívat, jak se pěstuje a třeba i ochutnat. Konečně budete moci informovaně srovnat ... Podrobnosti


Paříž z Prahy - letenky za 1758 Kč
Paříž z Prahy - letenky za 1758 Kč

2. 6.  |Právě teď je ten pravý čas na to koupit akční letenky do Paříže. Je stále dostatek levných termínů a možnost očkování Vám poskytuje poměrně vysokou pravděpodobnost bezproblémového cestování po Evropě. ... Podrobnosti


Další akční letenkyFrancie je stát nacházející se v západní Evropě – kromě tzv. Metropolitní Francie k této republice patří i například území v Karibiku, ostrov Korsika nebo některé oblasti v Oceánii. Pobřeží evropské části Francie leží na jihu u Středozemního moře a na západě u Atlantského oceánu. V celém území Francie žije přes 65 miliónů obyvatel a z toho přes 2 milióny v hlavním městě Paříži. Úředním jazykem Francie je francouzština a platí se tu eurem. S levnými letenkami z Prahy se nyní lze podívat do většiny francouzských destinací.

Měna Francie: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Francie

Oblasti

Podnebí ve Francii – kdy objednat letenky

Jelikož Francie leží v mírném pásu, podnebí je tu podobné jako v České republice. Teplá léta lze zažít na pobřeží Francie u Středozemního moře, kam se dá pohodlně cestovat z Prahy s levnými letenkami. Klima je odlišné podle regionů.

Francie – zajímavosti

Francie je samozřejmě spjata s komiksovými postavičkami Galů Asterixe a Obelixe, kteří tu také mají svůj zábavný park. Stačí objednat letenky a můžete vidět vše.

Do Francie za turistickými cíli – Proč letenky do Francie?

Největším turistickým cílem Francie je jistě město lásky Paříž. Zde lze vidět ty nejznámější památky jako je Eiffelova věž, Louvre, Notre Dame, Montmartre, Invalidovna, Vítězný oblouk či Sacre Couer. Do Francie se jezdí ale také za přepychem a luxusem, který můžete vidět v paláci Versailles. Pro děti je největším lákadlem určitě Disneyland. Ve Francii je ale mnohem více krásných míst, díky kterým letenku koupíte. Mezi ně patří Bretaň, přístav Marseille, akvadukt Pont du gard, jeden z nejhlubších kaňonů Evropy Grand Canyon du Verdon nebo levandulová Provence. Záleží jen na vás, kam se chcete podívat, nezapomeňte si ale včas rezervovat svoje levné letenky do Francie.

Levné letenky do Francie

S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy, si můžete dopřát romantickou Francii klidně hned teď. Nyní jsou akční ceny letenek především do Paříže, Lyonu, Bordeaux, Marseille a dalších destinací. Doba letu do Francie je určena cílovou destinací letenky, ale pohybuje se okolo 2 hodin. Do Francie – země sýrů a vín – se nyní dají sehnat letenky z Prahy za opravdu výhodné ceny.

Francie

Francie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Francie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist