letadlo ico Letenky do Francie
France


Advent v Paříži? Akční letenky z Prahy - letenky Paříž za 1589 Kč
Advent v Paříži? Akční letenky z Prahy - letenky Paříž za 1589 Kč

11. 11.  |Přicházíme se seznamem všech akčních letenek do Paříže. Můžete si tak užít vánoční atmosféru v proslulém evropském velkoměstě. Vidět na vlastní oči Eiffelovu věž ve vánočním je jistě nezapomenutelný ... Podrobnosti


Bordeaux z Prahy - letenky do Francie za 1471 Kč
Bordeaux z Prahy - letenky do Francie za 1471 Kč

8. 11.  |Do Bordó mnoho levných termínů letenek nebývá a stejně je tomu tak i tentokrát. Takto levné letenky musíte vyzobat z termínovníku a přizpůsobit se jim. Budete ale odměněni výrazně levnější letenkou přímo z Prahy. ... Podrobnosti


Hit: Paříž o adventu z Prahy - letenky do Francie za 1535 Kč
Hit: Paříž o adventu z Prahy - letenky do Francie za 1535 Kč

11. 10.  |O Adventu, Vánocích ale i jindy jsou teď k mání levné letenky z Prahy do francouzského hlavního města Paříže.  Vánoce v Paříži budou neopakovatelný zážitek. Atmosféra tam bude cítit na každém kroku. ... Podrobnosti


Další akční letenkyFrancie je stát nacházející se v západní Evropě – kromě tzv. Metropolitní Francie k této republice patří i například území v Karibiku, ostrov Korsika nebo některé oblasti v Oceánii. Pobřeží evropské části Francie leží na jihu u Středozemního moře a na západě u Atlantského oceánu. V celém území Francie žije přes 65 miliónů obyvatel a z toho přes 2 milióny v hlavním městě Paříži. Úředním jazykem Francie je francouzština a platí se tu eurem. S levnými letenkami z Prahy se nyní lze podívat do většiny francouzských destinací.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.37


Letiště Francie

Oblasti

Podnebí ve Francii – kdy objednat letenky

Jelikož Francie leží v mírném pásu, podnebí je tu podobné jako v České republice. Teplá léta lze zažít na pobřeží Francie u Středozemního moře, kam se dá pohodlně cestovat z Prahy s levnými letenkami. Klima je odlišné podle regionů.

Francie – zajímavosti

Francie je samozřejmě spjata s komiksovými postavičkami Galů Asterixe a Obelixe, kteří tu také mají svůj zábavný park. Stačí objednat letenky a můžete vidět vše.

Do Francie za turistickými cíli – Proč letenky do Francie?

Největším turistickým cílem Francie je jistě město lásky Paříž. Zde lze vidět ty nejznámější památky jako je Eiffelova věž, Louvre, Notre Dame, Montmartre, Invalidovna, Vítězný oblouk či Sacre Couer. Do Francie se jezdí ale také za přepychem a luxusem, který můžete vidět v paláci Versailles. Pro děti je největším lákadlem určitě Disneyland. Ve Francii je ale mnohem více krásných míst, díky kterým letenku koupíte. Mezi ně patří Bretaň, přístav Marseille, akvadukt Pont du gard, jeden z nejhlubších kaňonů Evropy Grand Canyon du Verdon nebo levandulová Provence. Záleží jen na vás, kam se chcete podívat, nezapomeňte si ale včas rezervovat svoje levné letenky do Francie.

Levné letenky do Francie

S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy, si můžete dopřát romantickou Francii klidně hned teď. Nyní jsou akční ceny letenek především do Paříže, Lyonu, Bordeaux, Marseille a dalších destinací. Doba letu do Francie je určena cílovou destinací letenky, ale pohybuje se okolo 2 hodin. Do Francie – země sýrů a vín – se nyní dají sehnat letenky z Prahy za opravdu výhodné ceny.

Francie

Francie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Francie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace