letadlo ico Letenky do Francie
France


Marseille z Prahy - letenky do Francie za 1 tis
Marseille z Prahy - letenky do Francie za 1 tis

10. 1.  |Hned několik levných letenek a balíček s ubytováním je možné pořídit do slavného francouzského Přístavu Marseille. Let na jih Francie trvá přibližně dvě hodiny.  Podrobnosti


Nový Zéland a Austrálie z Prahy se STOP OVEREM v Paříži za 13 tis.
Nový Zéland a Austrálie z Prahy se STOP OVEREM v Paříži za 13 tis.

19. 12.  |Právě teď aerolinky China Southern Airlines nabízí parádní akci na letenky z Paříže Na Nový Zéland a do Austrálie za bezkonkurenční cenu od dvanácti do třináct tisíc. S Prahy si pak stačí přikoupit ... Podrobnosti


Bordeaux z Prahy - letenky do Francie za 957 Kč
Bordeaux z Prahy - letenky do Francie za 957 Kč

16. 12.  |Do Bordeaux z Vídně za 528 Kč nebo z Prahy o pětistovku dráž nabízí aerolinky Lauda Motion a Ryan Air. Doba letu je přibližně dvě a půl hodiny. Pak Vás už přivítá vinařská kraj malebné Francie.  Podrobnosti


Paříž z Prahy - letenky do Francie za za 957 Kč, z Bratislavy a Vídně od 627 Kč
Paříž z Prahy - letenky do Francie za za 957 Kč, z Bratislavy a Vídně od 627 Kč

10. 12.  |Paříž je jedním z nejkrásnějších a nejcharismatičtějších měst na světě. Je považováno za jedno z nejromantičtějších míst vůbec. Nachází se přibližně tisíc kilometrů západně od Prahy. Autem byste ... Podrobnosti


Další akční letenkyFrancie je stát nacházející se v západní Evropě – kromě tzv. Metropolitní Francie k této republice patří i například území v Karibiku, ostrov Korsika nebo některé oblasti v Oceánii. Pobřeží evropské části Francie leží na jihu u Středozemního moře a na západě u Atlantského oceánu. V celém území Francie žije přes 65 miliónů obyvatel a z toho přes 2 milióny v hlavním městě Paříži. Úředním jazykem Francie je francouzština a platí se tu eurem. S levnými letenkami z Prahy se nyní lze podívat do většiny francouzských destinací.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.23


Letiště Francie

Oblasti

Podnebí ve Francii – kdy objednat letenky

Jelikož Francie leží v mírném pásu, podnebí je tu podobné jako v České republice. Teplá léta lze zažít na pobřeží Francie u Středozemního moře, kam se dá pohodlně cestovat z Prahy s levnými letenkami. Klima je odlišné podle regionů.

Francie – zajímavosti

Francie je samozřejmě spjata s komiksovými postavičkami Galů Asterixe a Obelixe, kteří tu také mají svůj zábavný park. Stačí objednat letenky a můžete vidět vše.

Do Francie za turistickými cíli – Proč letenky do Francie?

Největším turistickým cílem Francie je jistě město lásky Paříž. Zde lze vidět ty nejznámější památky jako je Eiffelova věž, Louvre, Notre Dame, Montmartre, Invalidovna, Vítězný oblouk či Sacre Couer. Do Francie se jezdí ale také za přepychem a luxusem, který můžete vidět v paláci Versailles. Pro děti je největším lákadlem určitě Disneyland. Ve Francii je ale mnohem více krásných míst, díky kterým letenku koupíte. Mezi ně patří Bretaň, přístav Marseille, akvadukt Pont du gard, jeden z nejhlubších kaňonů Evropy Grand Canyon du Verdon nebo levandulová Provence. Záleží jen na vás, kam se chcete podívat, nezapomeňte si ale včas rezervovat svoje levné letenky do Francie.

Levné letenky do Francie

S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy, si můžete dopřát romantickou Francii klidně hned teď. Nyní jsou akční ceny letenek především do Paříže, Lyonu, Bordeaux, Marseille a dalších destinací. Doba letu do Francie je určena cílovou destinací letenky, ale pohybuje se okolo 2 hodin. Do Francie – země sýrů a vín – se nyní dají sehnat letenky z Prahy za opravdu výhodné ceny.

Francie

Francie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Francie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist