letadlo ico Letenky do Francie
France


Marseille z Prahy - letenky do Francie za 958 Kč
Marseille z Prahy - letenky do Francie za 958 Kč

16. 11.  |Marseille je druhé největší město Francie ležící v provincii Provance. Jeho důležitost spočívá především v jeho přístavu, který je nejvýznamnější v celé Francii. Naleznete zde však i mnoho ... Podrobnosti


Toulouse z Prahy - letenky za 718 Kč
Toulouse z Prahy - letenky za 718 Kč

18. 10.  |Toulouse je významné město v jiho-západní Francii. Má bohatou historii od Galů přes Římany až po moderní vývoj vesmírné technologie. Není daleko od Španělska - do Barcelony je to z Toulouse jen asi tři sta kilometrů a do Bilbao ... Podrobnosti


Nantes z Prahy - letenky do Francie za 971 Kč
Nantes z Prahy - letenky do Francie za 971 Kč

14. 10.  |Nantes je šestým největším francouzským městem, které se nachází na západním pobřeží Francie. Nantes má za sebou bohatou historii. Osídlené bylo už od doby Keltů a bylo obsazeno i Juliem Caesarem. Naleznete tak zde ... Podrobnosti


Bordeaux z Prahy - letenky za 960 Kč
Bordeaux z Prahy - letenky za 960 Kč

13. 10.  |Bordeaux neboli Bordó je velmi zajímavou vinařskou destinací. To může být zajímavé právě v tomto podzimním období. Nyní můžete koupit akční letenky z Prahy do Francie už za necelou tisícovku. Podrobnosti


Další akční letenkyFrancie je stát nacházející se v západní Evropě – kromě tzv. Metropolitní Francie k této republice patří i například území v Karibiku, ostrov Korsika nebo některé oblasti v Oceánii. Pobřeží evropské části Francie leží na jihu u Středozemního moře a na západě u Atlantského oceánu. V celém území Francie žije přes 65 miliónů obyvatel a z toho přes 2 milióny v hlavním městě Paříži. Úředním jazykem Francie je francouzština a platí se tu eurem. S levnými letenkami z Prahy se nyní lze podívat do většiny francouzských destinací.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.64


Letiště Francie

Oblasti

Podnebí ve Francii – kdy objednat letenky

Jelikož Francie leží v mírném pásu, podnebí je tu podobné jako v České republice. Teplá léta lze zažít na pobřeží Francie u Středozemního moře, kam se dá pohodlně cestovat z Prahy s levnými letenkami. Klima je odlišné podle regionů.

Francie – zajímavosti

Francie je samozřejmě spjata s komiksovými postavičkami Galů Asterixe a Obelixe, kteří tu také mají svůj zábavný park. Stačí objednat letenky a můžete vidět vše.

Do Francie za turistickými cíli – Proč letenky do Francie?

Největším turistickým cílem Francie je jistě město lásky Paříž. Zde lze vidět ty nejznámější památky jako je Eiffelova věž, Louvre, Notre Dame, Montmartre, Invalidovna, Vítězný oblouk či Sacre Couer. Do Francie se jezdí ale také za přepychem a luxusem, který můžete vidět v paláci Versailles. Pro děti je největším lákadlem určitě Disneyland. Ve Francii je ale mnohem více krásných míst, díky kterým letenku koupíte. Mezi ně patří Bretaň, přístav Marseille, akvadukt Pont du gard, jeden z nejhlubších kaňonů Evropy Grand Canyon du Verdon nebo levandulová Provence. Záleží jen na vás, kam se chcete podívat, nezapomeňte si ale včas rezervovat svoje levné letenky do Francie.

Levné letenky do Francie

S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy, si můžete dopřát romantickou Francii klidně hned teď. Nyní jsou akční ceny letenek především do Paříže, Lyonu, Bordeaux, Marseille a dalších destinací. Doba letu do Francie je určena cílovou destinací letenky, ale pohybuje se okolo 2 hodin. Do Francie – země sýrů a vín – se nyní dají sehnat letenky z Prahy za opravdu výhodné ceny.

Francie

Francie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Francie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace