letadlo ico Levné letenky z Prahy na Charles de Gaulle International Airport (Roissy Airport)
v Paříž - Francie

Paris Charles de Gaulle Airport či známé také jako Roissy Airport je mezinárodní letiště, které se nachází 25 kilometrů severovýchodně od Paříže a jehož IATA kód je CDG. Je to největší letiště ve Francii a druhé nejrušnější pro přepravu osob v Evropě. Každoročně tu takto projde přes 65,7 milionů lidí s letenkami na mezinárodní letiště Charlese de Gaullea. Letiště tu bylo otevřeno už v roce 1974 a jeho IATA kód je CDG. Dnes má letiště Paris Charles de Gaulle Airport čtyři příletové a vzletové dráhy, kdy tři jsou z asfaltu a jedna z betonu, a tři terminály. Kupte si levné letenky na letiště Paris Charles de Gaulle Airport z Prahy a užijte si dovolenou v Paříži za nízké ceny.

Charles de Gaulle International Airport (Roissy Airport) - CDG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Francie - Paříž
Zkratka letiště Charles de Gaulle International Airport (Roissy Airport) v Paříž - France je: CDG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CDG
Jednosměrná letenka

CDG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Charlese de Gaullea

Nejrychlejší pro přepravu do města z letiště Paris Charles de Gaulle Airport je určitě tramvaj, která tu jezdí téměř až před vchod. Kromě té ale můžete také po přistání vyrazit do Paříže autobusem, který vás vyjde lacino. Dražší jsou poté služby taxíků, které jsou dostupné neustále. Další alternativou je možnost vypůjčit si na letišti Charlese de Gaullea auto a vyrazit po vlastní ose. Zabookujte si levné letenky na letiště Paris Charles de Gaulle Airport a podívejte se do Paříže kdykoliv.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.93
Paříž - místní čas: 4:44
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 49.01278, 2.55


Levné letenky na letiště Charlese de Gaullea

Poznejte romantickou Paříž a užijte si dovolenou v této destinaci, nyní za to zaplatíte opravdu málo. Nyní si můžete pořídit levné letenky na letiště Charlese de Gaullea, které jsou jednak s odletem z Prahy, jednak za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Paris Charles de Gaulle Airport asi 2 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Tak neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Charlese de Gaullea v Paříži z Prahy ještě dnes.


Počasí Paříž

zataženo

11°C

Východ slunce: 6:59

Západ: 20:41

Pátek

zataženo

11°C

teplota 12°C 9°C

Sobota

slunce

14°C

teplota 16°C 12°C

Neděle

zataženo

15°C

teplota 16°C 13°C

Pondělí

sluncepolojasno

16°C

teplota 19°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Charles de Gaulle International Airport (Roissy Airport)
Paříž - Francie

Letiště Charles de Gaulle International Airport (Roissy Airport) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Paříž - Francie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Charles de Gaulle International Airport (Roissy Airport) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist