letadlo ico Levné letenky do Agen

Agen je město nacházející se na jihozápadě Francie asi 110 kilometrů severozápadně od Toulouse a 130 kilometrů jihovýchodně od Bordeaux. Je to hlavní město departmentu Lot-et-Garonne v Akvitánii a leží na řece Garonne. V Agenu žije přibližně 34 000 obyvatel, kteří tu mluví francouzsky a platí eurem. Do Agenu se můžete za poznáním vydat i vy a to díky levným letenkám do Agenu z Prahy, které se sem nyní prodávají.

Letenky Praha - Agen

Agen - La Garenne Aerodrome

Zkratka letiště: AGF
Letenky do Francie - Agen

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Agenu

Letiště Agen La Garenne Airport nebo také Aérodrome d'Agen - La Garenneznačení AGF a leží 3 kilometry jihozápadně od Agenu. Letiště stojí přímo v obci Le Passage. První let se tu uskutečnil už v roce 1913. Nyní má letiště Agen jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým tu každý rok projde kolem 35 000 cestujících. S levnými letenkami do Agenu z Prahy tu budete odbaveni také. Do centra města se z Agen La Garenne Airport dostanete místní dopravou nebo zapůjčeným autem či taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.35
Agen - místní čas: 22:45
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.200001, 0.61667
Vzdálenost z Prahy: 1229 km


Do Agenu za turistickými cíli

V historickém centru Agenu najdete několik středověkých staveb, které stojí za prohlídku. Mezi nimi vyčnívá katedrála Agenu, která byla postavena už ve 12. století a je zasvěcena Saint Caprasius. Kromě toho má tato katedrála jako jedna z velmi mála ve Francii dvojitou loď. Dále je tu kostel Saint Hilaire, věnovaný Svaté Trojici. Agen má také své muzeum výtvarných umění a muzeum historie či galerii, kde najdete dokonce i obrazy od slavného malíře Goya. Ve městě je velké kulturní vyžití, tak si kupte levné letenky do Agenu z Prahy a poznejte to na vlastní kůži.

Levné letenky do Agenu

Do francouzského města Agen se nyní prodávají velmi levné letenky, které si můžete snadno a rychle pořídit. Levné letenky do Agenu jsou s odletem z Prahy a dostupné jsou na internetu, kde jejich rezervaci zvládne každý. Průměrná doba letu do Agenu z Prahy je 3,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Agenu z Prahy ještě dnes a nenechte si ujít tuto skvělou příležitost.


Počasí Agen

slunce

10°C

Východ slunce: 7:22

Západ: 18:54

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 14°C 8°C

Čtvrtek

zataženo

17°C

teplota 20°C 13°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 15°C 10°C

Sobota

zataženodeštík

13°C

teplota 15°C 9°C

Letenka Agen

Agen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Agen - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Agen.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist