letadlo ico Levné letenky do Grenoble

Grenoble je francouzské město nacházející se na jihovýchodě státu asi 100 kilometrů jihovýchodně od Lyonu a 100 kilometrů západně od hranic s Itálií. Leží v departmentu Isère a regionu Rhône-Alpes. Grenoble leží na soutoku řek Drac a Isère na úpatí Alp. V centru města žije přes 150 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Grenoble z Prahy a podívejte se do Francie.

Letenky Praha - Grenoble

Grenoble-Is?re Airport

Zkratka letiště: GNB
Letenky do Francie - Grenoble

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Grenoble

Mezinárodní letiště Grenoble–Isère Airport má IATA značení GNB a nachází se 40 kilometrů severozápadně od Grenoble a 2,5 kilometru severně od Saint-Étienne-de-Saint-Geoirs. Letiště je nazýváno také jako Saint-Étienne-de-Saint-Geoirs. Má jednu asfaltovou a jednu travnatou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno až půl milionu pasažérů. Jedním z nich můžete být i vy, stačí si koupit levné letenky do Grenoble z Prahy. Z letiště Grenobl se do centra města dostanete autobusovými linkami nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Grenoble - místní čas: 7:55
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.166672, 5.71667
Vzdálenost z Prahy: 850 km


Do Grenoble za turistickými cíli

Jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí je La Bastille, starobylé opevnění na svahu nedaleké hory. Zajímavé jsou také lanovky, které jsou místními přezdívány pro svůj tvar bubliny tedy Les Bulles. Za návštěvu stojí také palác Palace of the Parliament of Dauphiné postavený na počátku 16. století, přičemž dnes je budova využívána soudem. V Grenoble je také významné muzeum, proslulé svou sbírkou obrazů a dalších uměleckých děl. Grenoble má také archeologické muzeum. Kupte si levné letenky do Grenoble z Prahy a podívejte se do Francie skoro zadarmo.

Levné letenky do Grenoble

Podívejte se do francouzského města Grenoble, teď se sem prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Grenoble z Prahy jsou dostupné pro kohokoliv, stačí si je včas rezervovat, což lze udělat ihned online. Průměrná doba letu do Grenoble z Prahy je 1,5 hodiny. Kupte si levné letenky z Prahy ještě dnes.


Počasí Grenoble

sluncepolojasno

10°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 20:24

Neděle

zataženodeštík

9°C

teplota 11°C 7°C

Pondělí

sluncepolojasno

13°C

teplota 16°C 10°C

Úterý

zataženodeštík

14°C

teplota 17°C 10°C

Středa

zataženodeštík

15°C

teplota 17°C 12°C

Letenka Grenoble

Grenoble se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Grenoble - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Grenoble.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist