letadlo ico Levné letenky do Beauvais

Beauvais je město nacházející se v departmentu Oise v regionu Picardy asi 75 kilometrů severně od Paříže. Toto francouzské město má přibližně 55 000 obyvatel, čímž se řadí na první místo v departmentu a třetí v regionu. Úředním jazykem je v Beauvais francouzština a měnou je euro. Levné letenky do Beauvais jsou s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Beauvais

Paris Beauvais Tille Airport

Zkratka letiště: BVA
Letenky do Francie - Beauvais

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Beauvais

Letiště Beauvais–Tillé Airport nese značení BVA a nachází se 3,5 kilometru severně od Beauvais. Využíván je nejčastěji pro nízkonákladové a charterové letové společnosti. Letiště se oficiálně nazývá Aéroport de Beauvais-Tillé a bylo otevřeno v roce 1956. Letiště Beauvais–Tillé má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a celkem dva terminály, kterých každý rok využije téměř 4 miliony lidí. Z letiště jezdí do centra města a na vlakové nádraží kyvadlová doprava. Autobusový spoj má číslo 12. Dále lze jet ale také několika autobusovými linkami do Paříže nebo dalších okolních měst. Vlaková zastávka je od letiště Beauvais–Tillé vzdálená asi 4 kilometry. Rezervujte si své levné letenky do Beauvais z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.01
Beauvais - místní čas: 0:57
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 49.433331, 2.08333
Vzdálenost z Prahy: 888 km


Do Beauvais za turistickými cíli

Hlavní turistickou atrakcí Beauvais je katedrála svatého Petra, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Ta má nejvyšší gotickou klenbu na světě a její počátky sahají až do 10. století. Západně od stále nedokončené katedrály se nachází menší kostelíček z 9. století a také biskupský palác se dvěma věžemi, který dnes slouží jako muzeum departmentu Oise. V Beauvais najdete také středověký kostel svatého Štěpána, který má krásná barevná okna. Podívejte se na tyto jedinečné památky na vlastní oči, stačí, abyste si koupili levné letenky do Beauvais z Prahy.

Levné letenky do Beauvais

Do Francie se teď můžete podívat i vy, stačí si koupit levné letenky do Beauvais, které se do této destinace prodávají. Levné letenky do Beauvais jsou s odletem přímo z Prahy a nyní vás vyjdou na malé peníze. Průměrná doba letu do Beauvais z Prahy je přibližně 2 hodiny. Rezervujte si své levné letenky do Beauvais s odletem z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Beauvais

zataženo

7°C

Východ slunce: 7:07

Západ: 20:37

Pondělí

zataženo

9°C

teplota 12°C 6°C

Úterý

slunce

9°C

teplota 11°C 6°C

Středa

slunce

9°C

teplota 11°C 6°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

9°C

teplota 11°C 6°C

Letenka Beauvais

Beauvais se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Beauvais - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Beauvais.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist