letadlo ico Levné letenky do Lourdes

Lurdy jsou menší město nacházející se na jihozápadě Francie v departmentu Hautes-Pyrénées asi 60 kilometrů severně od hranic se Španělskem. Město leží v podhůří Pyrenejí a protéká jím řeka Gave de Pau. Slavné se Lurdy staly poté, co se tu v 19. století jedné dívce celkem osmnáctkrát zjevila Panna Marie. V Lurdách žije zhruba 15 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro jako ve zbytku státu. Vydejte se do tohoto poutního místa, s levnými letenkami do města Lurdy na to máte.

Letenky Praha - Lourdes

Tarbes - Lourdes Pyrenees Airport

Zkratka letiště: LDE
Letenky do Francie - Lourdes

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Lurdách

Letiště Tarbes–Lourdes–Pyrénées Airport se nachází 9 kilometrů jihozápadně od města Tarbes, jehož jméno nese ve svém názvu, a 10 kilometrů severně od města Lurdy. IATA kód letiště je LDE. Tarbes–Lourdes–Pyrénées Airport má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým ročně projde přibližně půl milionu cestujících. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do města Lurdy s odletem z Prahy. Do okolních měst se z Tarbes–Lourdes–Pyrénées Airport dostanete taxíkem nebo místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Lourdes - místní čas: 6:52
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.099998, -0.05
Vzdálenost z Prahy: 1348 km


Do města Lurdy za turistickými cíli

Město Lurdy je známé především jako poutní místo kvůli zjevení Panny Marie. Ta tu celkem osmnáctkrát navštívila dívku jménem Bernadette Soubirous a požádala ji, aby u jeskyně, kde k zjevení došlo, dívka nechala postavit kostel, jelikož se tu nachází léčivý pramen. Nad pramenem nyní stojí bazilika Rosary. Krásný je také zdejší zámek Fort de Lourdes a údolí Ossau. Kupte si levné letenky do města Lurdy a všechno to uvidíte na vlastní oči.

Levné letenky do Lurd

Chcete cestovat do Francie, ale obáváte se vysoké ceny letenek? Tak s levnými letenkami do Lurd je váš problém vyřešen. Levné letenky do města Lurdy se prodávají s odletem z Prahy a lze si je objednat online klidně hned teď. Průměrná doba letu s levnými letenkami do města Lurdy z Prahy je 7,5 hodiny, které můžete strávit v pohodlném letadle. Určitě si levné letenky do města Lurdy z Prahy objednávejte co nejdříve.


Počasí Lourdes

zataženodeštík

28°C

Východ slunce: 13:43

Západ: 2:10

Neděle

zataženo

28°C

teplota 35°C 22°C

Pondělí

zataženodeštík

26°C

teplota 31°C 21°C

Úterý

zataženoMrholení

27°C

teplota 32°C 22°C

Středa

zataženoMrholení

27°C

teplota 31°C 22°C

Letenka Lourdes

Lourdes se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lourdes - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lourdes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist