letadlo ico Levné letenky do Bordeaux / Merignac

Bordeaux je přístavní město nacházející se na jihozápadě Francie v departmentu Gironde a regionu Akvitánie. Městu, ležícímu na řece Garonne, se přezdívá „Šípková Růženka“ nebo „Perla Akvitánie“.  Bordeaux má přes 240 000 obyvatel, čímž se řadí na deváté místo ve Francii. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro, jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Bordeaux a okuste zdejší víno při dovolené.

Letenky Praha - Bordeaux / Merignac

Bordeaux - Merignac Airport

Zkratka letiště: BOD
Letenky do Francie - Bordeaux / Merignac

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bordeaux

Mezinárodní letiště Bordeaux–Mérignac Airport se nachází v obci Mérignac asi 12 kilometrů západně od centra Bordeaux. Jelikož je tu každý rok odbaveno až 4,9 milionu cestujících, patří toto letiště na šesté místo nejzaměstnanějších letišť ve Francii. Otevřeno bylo v roce 1917 a jeho IATA značení je BOD. Letiště Bordeaux má dvě asfaltové příletové dráhy a celkem tři terminály pro cestující označené A, B a Billi. Z letiště Bordeaux se do centra města dostanete tramvajovou linkou číslo 1, kyvadlovou dopravou na nádraží, taxíkem nebo si můžete vypůjčit auto.

Bordeaux / Merignac
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Bordeaux / Merignac - místní čas: 4:42
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.833328, -0.63333
Vzdálenost z Prahy: 1270 km


Do Bordeaux za turistickými cíli

V Bordeaux najdete spoustu zajímavých míst, kam se můžete jít podívat, až sem přijedete na návštěvu. Za pozornost stojí určitě kostel Saint-Seurin ze 13. století, divadlo postavené v klasicistním stylu, dominikánský kostel Norte-Dame v barokním stylu, katedrála Saint-André, justiční palác, nábřeží Garonny, městská brána Porte Caillhau nebo velká synagoga. Za kulturou můžete vyrazit do některého z muzeí a galerií. S levnými letenkami do Bordeaux se na všechna tato místa můžete podívat na vlastní oči, tak neváhejte s rezervací.

Levné letenky do Bordeaux

Zaleťte si do francouzského města Bordeaux a poznejte zdejší kulturu. Nyní si můžete s levnými letenkami do Bordeaux letět z Prahy a za nízkou cenu. Zabookování levných letenek do Bordeaux je snadné a zvládne to každý – jde to udělat online. Průměrná doba letu do Bordeaux je 2,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Bordeaux z Prahy co nejdříve.


Počasí Bordeaux / Merignac

zataženodeštík

21°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 21:51

Pátek

sluncepolojasno

22°C

teplota 24°C 20°C

Sobota

zataženodeštík

21°C

teplota 22°C 19°C

Neděle

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 23°C

Pondělí

slunce

28°C

teplota 30°C 26°C

Letenka Bordeaux / Merignac

Bordeaux / Merignac se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bordeaux / Merignac - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bordeaux / Merignac.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace