letadlo ico Levné letenky z Prahy na Bordeaux - Merignac Airport
v Bordeaux / Merignac - Francie

Mezinárodní letiště Bordeaux–Mérignac Airport se nachází v obci Mérignac na jihozápadě Francie asi 12 kilometrů západně od Bordó. Jedná se o třetí nejzaměstnanější letiště ve Francii pro osobní přepravu, neboť tu každý rok projde přes 5,2 milionu pasažérů. První z nich se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1917, kdy se letiště poprvé otevřelo, a jistě i ty nesly IATA značení BOD. Letadla na letišti Bordeaux–Mérignac Airport přistávají na celkem dvou příletových a vzletových asfaltových ranvejích, přičemž většina jich je z rekreačních evropských nebo severoafrických destinací. Cestující jsou tu následně odbavováni ve třech terminálech značených A, B a Billi. Vy se se svou letenkou podíváte na terminál A, kde jsou obsluhovány lety z Prahy. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky na letiště Bordeaux–Mérignac Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Bordeaux - Merignac Airport - BOD

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Francie - Bordeaux / Merignac
Zkratka letiště Bordeaux - Merignac Airport v Bordeaux / Merignac - France je: BOD

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BOD
Jednosměrná letenka

BOD -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Bordeaux z letiště

Nejrychleji se do okolních měst dostanete autobusovou dopravou, jejíž zastávku najdete přímo před terminálem. Jezdí tu linka číslo 1 a 48. Kromě toho se můžete bez čekání nechat odvézt v pohodlí taxislužbou nebo si pronajmout na letišti auto v autopůjčovně a vyrazit po vlastní ose. Záleží to jen na vás. Určitě si ale objednejte levné letenky na mezinárodní letiště Bordó – Mérignac Airport z Prahy včas, aby na vás nějaká zbyla.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Bordeaux / Merignac - místní čas: 7:00
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.82834, -0.71556


Levné letenky na letiště Bordeaux–Mérignac Airport v Bordó

Zajeďte si na dovolenou do Francie. Když si nyní objednáte levné letenky na letiště Bordeaux–Mérignac Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy, výrazně ušetříte. Levné letenky na letiště Bordeaux z Prahy si lze snadno a rychle objednat online, aniž byste pro ně někam museli, stačí jednoduše jen párkrát kliknout myší a jsou vaše. Průměrná doba letu je potom z Prahy na letiště Bordeaux–Mérignac Airpot zhruba 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na Bordeaux–Mérignac Airport ještě dnes.


Počasí Bordeaux / Merignac

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 7:14

Západ: 20:49

Neděle

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 13°C

Pondělí

zataženo

17°C

teplota 19°C 14°C

Úterý

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 14°C

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Bordeaux - Merignac Airport
Bordeaux / Merignac - Francie

Letiště Bordeaux - Merignac Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Bordeaux / Merignac - Francie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Bordeaux - Merignac Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist