letadlo ico Levné letenky do Brest ve Francii

Brest je město nacházející se na severozápadě Francie v regionu Bretaň v departmentu Finistère. Je to přístav ležící na pobřeží Keltského moře na řece La Penfeld. Je to druhý vojenský francouzský přístav v zemi po Toulonu. Celkový počet obyvatel Brestu je 140 000 obyvatel, kteří tu mluví francouzsky a platí eurem. Levné letenky do Brestu z Prahy jsou rychle vyprodané, tak si je zamluvte online, klidně hned teď.

Letenky Praha - Brest ve Francii

Brest Bretagne Airport

Zkratka letiště: BES
Letenky do Francie - Brest ve Francii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brestu

Brest Bretagne Airport, známé také jako Brest Guipavas Airport, je mezinárodní letiště, sloužící městu Brest, od kterého leží asi 10,2 kilometru severovýchodním směrem. Jeho IATA značení je BES a otevřeno bylo ve 30. letech minulého století. Letiště v Brestu má dvě asfaltové ranveje, na kterých dosedají letadla z domácích i mezinárodních destinací. Jejich cestující jsou potom odbavováni v jednom terminálu v počtu necelého jednoho milionu ročně. Doprava do města je z letiště v Brestu zajištěna formou autobusů a taxíků. Když si zabookujete levné letenky do Brestu z Prahy, nyní je budete mít za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.58
Brest ve Francii - místní čas: 9:04
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 48.391171, -4.48521
Vzdálenost z Prahy: 1382 km


Do Brestu za turistickými cíli

V Brestu najdete mnoho zajímavých míst, která byste měli navštívit. Nejstarší památkou ve městě Brest je hrad  Château de Brest, který leží u ústí řeky a má jedno z největších kotvišť na světě. Dále je tu středověká věž Tour Tanguy či Tour de la Motte Tanguy, která stojí na skalnatém pahorku a obsahuj muzeum zaměřené na historii města, most Recouvrance Bridge, kostel Saint-Sauveur, který byl postaven v roce 1750 a je tedy nejstarším kostelem v Brestu. Nádherná je tu také botanická zahrada Brestu Conservatoire botanique national de Brest. Užije si zdejší památky a poznejte atmosféru města na vlastní kůži. Je to snadné. Stačí si zabookovat levné letenky do Brestu z Prahy.

Levné letenky do Brestu

Zaleťte se podívat do Francie a poznejte zdejší památky. Francie se neskládá jen z Paříže, mnoho nabídnout toho může i město Brest. Levné letenky do Brestu jsou s odletem z Prahy a navíc za výhodné ceny. Levné letenky do Brestu z Prahy si zabookujte snadno a rychle online z pohodlí svého domova. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Brestu asi 4 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Brestu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Brest ve Francii

sluncepolojasnodeštík

26°C

Východ slunce: 4:04

Západ: 20:49

Úterý

slunce

29°C

teplota 31°C 24°C

Středa

zataženoMrholení

28°C

teplota 32°C 21°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

30°C

teplota 33°C 27°C

Pátek

zataženoMrholení

26°C

teplota 34°C 19°C

Letenka Brest ve Francii

Brest ve Francii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brest ve Francii - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brest ve Francii.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist