letadlo ico Levné letenky do Marseille

Marseille se nachází na jihu Francie v departmentu Bouches-du-Rhône při pobřeží Středozemního moře. Marseille je nejvýznamnější obchodní přístav státu, hlavní město Provence a zároveň po Paříži druhé největší město Francie. V Marseille se nachází arcibiskupství. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro. V Marseille žije přibližně 850 000 obyvatel, s metropolitní oblastí populace dosahuje 1,7 milionu lidí. Kupte si levné letenky do Marseille z Prahy a poznejte toto historické město na vlastní kůži.

Letenky Praha - Marseille

Marseille Provence Airport

Zkratka letiště: MRS
Letenky do Francie - Marseille

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Marseille

Letiště Marseille Provence Airport se nachází v obci Marignane asi 27 kilometrů severozápadně od centra Marseille. Jedná se o páté nejvytíženější letiště pro osobní přepravu a třetí pro nákladní dopravu ve Francii. Letiště Marseille bylo otevřeno v roce 1922 a jeho IATA značení je MRS. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a dva terminály, kterými každý rok projde 8,1 milionu pasažérů. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Marseille. Do centra Marseille se z letiště dostanete autobusem, který jezdí přibližně každých 20 až 30 minut, nebo se můžete nechat zdarma svést kyvadlovou dopravou na 1,5 kilometru vzdálené vlakové nádraží.

Marseille
Aktuální kurz: 1 EUR = 26.01
Marseille - místní čas: 23:18
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.296951, 5.38107
Vzdálenost z Prahy: 1021 km


Do Marseille za turistickými cíli

Srdcem historické části Marseille je určitě starý přístav, nazývaný také Vieux-Port. Z něho lze vidět dominantu města baziliku Notre-Dame de la Garde umístěnou na kopci, která hrdě nese velkou zlatou sochu Panny Marie. Ta byla postavena v polovině 19. století v románsko-byzantském stylu. Marseillská radnice byla postavena v 17. století v barokním stylu a nachází se na ní busta Ludvíka XIV. Nádherný je také kostel svatého Viktora. Akční letenky do Marseille jsou velmi rychle vyprodané, proto s jejich rezervací určitě neváhejte.

Levné letenky do Marseille

Vydejte se do známého francouzského Marseille a to skoro zadarmo. Levné letenky do Marseille lze pořídit za opravdu nízké ceny a to s odletem z Prahy. Letenky do Marseille si snadno a rychle můžete rezervovat online. Průměrná doba letu do Marseille z Prahy je 3 hodiny. Kupte si akční letenky do Marseille, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Marseille

zataženoMrholení

15°C

Východ slunce: 7:04

Západ: 20:14

Neděle

zataženodeštík

15°C

teplota 17°C 13°C

Pondělí

slunce

12°C

teplota 14°C 9°C

Úterý

slunce

14°C

teplota 16°C 13°C

Středa

zataženo

15°C

teplota 17°C 14°C

Letenka Marseille

Marseille se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Marseille - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Marseille.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist