letadlo ico Levné letenky do Le Mans

Le Mans je město nacházející se ve francouzském regionu Pays de la Loire. Je střediskem departmentu Sarthe, přičemž leží na stejnojmenné řece. Město Le Mans je historicky velmi důležité a dnes je sídlem římskokatolické diecéze. Ve městě žije zhruba 150 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro, stejně jako ve zbytku Francie. A nyní se do města Le Mans, které je slavné především díky automobilovým závodům 24 hodin Le Mans, prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Le Mans

Le Mans Arnage Airport

Zkratka letiště: LME
Letenky do Francie - Le Mans

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Le Mans

Letiště Le Mans Arnage Airport se nachází 6,5 kilometrů jižně od centra Le Mans. Letiště je civilní a nese označení LME. Le Mans Arnage Airport má dvě letištní dráhy a jednu velkou budovu terminálu, kudy ročně projde kolem 30 000 cestujících. I vy můžete nyní na toto letiště cestovat s levnými letenkami přímo z Prahy. Po přistání se do města Le Mans dostanete autobusovými linkami, zapůjčeným autem z letiště nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Le Mans - místní čas: 8:37
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 48, 0.2
Vzdálenost z Prahy: 1060 km


Do Le Mans za turistickými cíli

Ve městě Le Mans je mnoho pozoruhodných pamětihodností, které stojí za návštěvu. Určitě byste měli vidět Le Palais des Comtes du Maine, který je dnes součástí staré radnice, ale hlavně se tu narodil Jindřich II. anglický král, staré galsko-románské hradby, které tu přetrvaly od 3. století, katedrálu  Saint-Julien ze 12. století, která se může pochlubit krásnými vitrážemi, špitál Coeffort, který zde stojí od 12. století, či kostel Notre-Dame de la couture ze 13. století. Památky jsou dochované ve výborném stavu, tak se na ně jeďte podívat s levnými letenkami z Prahy. Pokud vás ale historie moc nezajímá, určitě vás zaujme, že Le Mans každý rok už od roku 1923 pořádá vytrvalostní automobilové závody 24 hodin Le Mans.

Levné letenky do Le Mans

Toužíte poznat Francii, ale myslíte si, že to bude drahé? S levnými letenkami určitě ne. Dnes se dají levně koupit především letenky do Le Mans, které se nachází ve Francii. Rezervovat se levné letenky s odletem z Prahy do města Le Mans dají online, takže je to bez potíží. Průměrná doba letu do Le Mans je 2,5 hodiny. Určitě neváhejte a levné letenky z Prahy do Le Mansu si objednejte, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Le Mans

sluncepolojasno

11°C

Východ slunce: 7:05

Západ: 20:51

Neděle

zataženo

12°C

teplota 14°C 10°C

Pondělí

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Úterý

sluncepolojasnoMrholení

15°C

teplota 17°C 12°C

Středa

zataženodeštík

14°C

teplota 17°C 11°C

Letenka Le Mans

Le Mans se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Le Mans - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Le Mans.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist