letadlo ico Levné letenky do Lille

Lille je město nacházející se na severovýchodě Francie asi 10 kilometrů od hranic s Belgií. Městem protéká řeka Deûle. Lille je hlavní město regionu Nord-Pas-de-Calais a departmentu Nord, zároveň je také čtvrtým největším městem Francie. V Lille žije přibližně 1 milion obyvatel, s metropolitní oblastí dosahuje toto číslo bezmála 3,8 milionu lidí. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro. Udělejte si výlet do tohoto francouzského města, s levnými letenkami do Lille z Prahy na to máte.

Letenky Praha - Lille

Lille Lesquin International Airport

Zkratka letiště: LIL
Letenky do Francie - Lille

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Lille

Mezinárodní letiště Lille Airport, známé také jako Lesquin Airport, se nachází 7 kilometrů jihovýchodně od centra Lille. Jedná se o dvanácté nejzaměstnanější letiště ve Francii. Lille Airport vzniklo už ve 30. letech 20. století a jeho dnešní značení je LIL. Má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a tři terminály, kterými každoročně projde 1,5 milionu cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si včas koupíte levné letenky do Lille. Z letiště Lille se do centra města dostanete taxíkem nebo autobusem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Lille - místní čas: 7:35
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.632969, 3.05858
Vzdálenost z Prahy: 808 km


Do Lille za turistickými cíli

Mezi nejkrásnější památky města Lille patří určitě zdejší katedrála, dále palác Palais des Beaux-Arts de Lille, který byl postaven už na začátku 19. století, citadela, divadlo Sébastopol, náměstí Lion d'or square nebo Porte de Roubaix. Máte-li rádi květiny, určitě během návštěvy města Lille nevynechejte zdejší botanické zahrady Jardin botanique de la Faculté de Pharmacie,  Jardin botanique Nicolas Boulay a Jardin des Plantes de Lille. Kupte si levné letenky do Lille z Prahy co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.

Levné letenky do Lille

Francie to není jenom Paříž, ale také spousta dalších krásných měst, která můžete navštívit. Například nyní pořídíte velmi levné letenky do Lille. Letenky do Lille jsou s odletem z Prahy a lze si je rezervovat klidně hned teď. Průměrná doba letu do Lille z Prahy je 3,5 hodiny. Využijte této příležitosti a kupte si levné letenky do Lille, Francie už na vás čeká.


Počasí Lille

slunce

11°C

Východ slunce: 6:49

Západ: 20:44

Neděle

zataženo

12°C

teplota 14°C 9°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

14°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 18°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

10°C

teplota 13°C 7°C

Letenka Lille

Lille se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lille - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lille.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist