letadlo ico Levné letenky z Prahy na Toulouse Blagnac International Airport
v Toulouse - Francie

Mezinárodní letiště Toulouse Blagnac Airport se nachází na jihu Francie a slouží městům Toulouse, od kterého leží 8 kilometrů severozápadním směrem, a městu Blagnac, od kterého leží zhruba 2 kilometry západně. První pasažéři se na letiště mohli se svými letenkami letět podívat už v roce 1978, kdy bylo otevřeno, a jistě i ty nesly jeho IATA značení TLS. Toulouse Blagnac Airport má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na kterých dosedají domácí i zahraniční letadla. Jejich pasažéři jsou následně odbavováni v jednom velkém terminálu, který je rozdělen na čtyři části značené písmeny A až D. Každoročně tu napočítají přes 7,6 milionu letenek. Užijte si dovolenou ve Francii a poznejte dobře Toulouse, když budete mít levné letenky na letiště Toulouse Blagnac, vyjde vás levně.

Toulouse Blagnac International Airport - TLS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Francie - Toulouse
Zkratka letiště Toulouse Blagnac International Airport v Toulouse - France je: TLS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> TLS
Jednosměrná letenka

TLS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Toulouse z letiště Blagnac Airport

Nejrychleji se do Toulouse z letiště Toulouse Blagnac Airport dostanete tramvajovou linkou T2, které cesta trvá přibližně 15 minut. Navíc je spojena s linkou metra, kde můžete vystoupit a pokračovat metrem. Autobusům cesta do města zabere přibližně 20 minut, přičemž centrální zastávku najdete před halou B. Samozřejmě jsou vám k dispozici také taxikáři a autopůjčovny, kdybyste měli vlastní cíle. Dopřejte si dovolenou ve Francii a zabookujte si včas levné letenky na letiště Toulouse Blagnac Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Toulouse - místní čas: 8:11
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.629029, 1.367703


Levné letenky na letiště Toulouse Blagnac Airport

Užijte si romantickou dovolenou ve Francii za málo peněz a poznejte památky města Toulouse. Právě nyní jsou vám k dispozici velmi levné letenky na letiště Toulouse Blagnac Airport s odletem z Prahy, které si navíc můžete snadno a rychle rezervovat online. Lze si je tedy zabookovat i z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Toulouse Blagnac Airport zhruba 2,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte, protože akční letenky na mezinárodní letiště Toulouse Blagnac Airport z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Toulouse

sluncepolojasno

11°C

Východ slunce: 7:07

Západ: 20:39

Neděle

sluncepolojasno

14°C

teplota 15°C 11°C

Pondělí

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Úterý

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 9°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

17°C

teplota 19°C 15°C

Levná letenka z Prahy na Toulouse Blagnac International Airport
Toulouse - Francie

Letiště Toulouse Blagnac International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Toulouse - Francie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Toulouse Blagnac International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist