letadlo ico Levné letenky do La Rochelle

La Rochelle je přístav, nacházející se na západě Francie na pobřeží Atlantského oceánu při Biskajském zálivu. La Rochelle leží v historické oblasti zvané Aunis a kromě toho je hlavním městem departmentu Charente-Maritime. Ve městě žije asi 80 000 lidí. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro, stejně jako ve zbytku Francie. Nedaleko pobřeží se nachází ostrov Ré, se kterým je město La Rochelle spojeno nejdelším mostem ve Francii (3 kilometry). Zaleťte se na podívat na historické město La Rochelle s levnými letenkami.

Letenky Praha - La Rochelle

La Rochelle - Ile de Re Airport

Zkratka letiště: LRH
Letenky do Francie - La Rochelle

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v La Rochelle

Letiště La Rochelle – Île de Ré Airport leží 2,5 kilometru severozápadně od La Rochelle. Již v roce 1932 tu bylo vyvtvořeno místo pro letiště a má zkratku LRH. Nachází se tu jedna asfaltová dráha a jedna budova terminálu, kterou ročně projde až 236 000 cestujících. Pokud chcete být jedněmi z nich, určitě si zakupte levné letenky na letiště La Rochelle – Île de Ré Airport. Doprava do města je zajištěna místní autobusovou dopravou, popřípadě taxíky.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.91
La Rochelle - místní čas: 19:14
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 46.166672, -1.15
Vzdálenost z Prahy: 1232 km


Do La Rochelle za turistickými cíli

V historickém centru města La Rochelle je k vidění mnoho zajímavých památek. Jedná se například o dvě věže Tour de la Chaine a Tour St-Nicholas u starého přístavu, přičemž obě jsou ze 14.století, dále je tu věž Tour de la Lantern, městská brána Tour de la Grosse Horloge, ve které se nachází i zvon a hodiny, kostel Saint-Sauveur ze 17.století, a stará radnice Hotel Ville La Rochelle. Na náměstí Place de Verdun pak najdete velkou katedrálu Saint-Louis. Jak vidíte La Rochelle přímo dýchá historií, tak se do tohoto města vydejte s levnými letenkami a ušetřete.

Levné letenky do města La Rochelle

Do krásného a historického města La Rochelle se nyní prodávají levné letenky s odletem přímo z Prahy. Této nabídky můžete využít i vy, stačí, abyste si levné letenky rezervovali s předstihem online. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do města La Rochelle je 2,5 hodiny, které můžete strávit v pohodlém letadle. Rezervujte si levné letenky do La Rochelle ještě dnes.


Počasí La Rochelle

slunce

12°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 20:54

Pondělí

sluncepolojasno

14°C

teplota 16°C 13°C

Úterý

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 13°C

Středa

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 14°C

Čtvrtek

slunce

18°C

teplota 20°C 16°C

Pátek

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Letenka La Rochelle

La Rochelle se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do La Rochelle - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do La Rochelle.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist