letadlo ico Levné letenky do Nancy

Nancy je město nacházející se na severovýchodě Francie v departmentu Meurthe-et-Moselle. Dříve to bylo hlavní město Lotrinského vévodství a poté provincie se stejným názvem. Nancy je druhým největším městem Lotrinska a také pátým největším univerzitním městem ve Francii. V Nancy žije 105 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro stejně jako ve zbytku státu. Poleťte s levnými letenkami do Nancy s odletem z Prahy a určitě nebudete litovat.

Letenky Praha - Nancy

Essey Airport

Zkratka letiště: ENC
Letenky do Francie - Nancy

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nancy

Regionální letiště Nancy - Essey Airport se nachází 4 kilometry východně od centra Nancy a asi 320 kilometrů východně od Paříže. Dříve letiště sloužilo pro vojenské účely, přičemž dodnes je tu centrum pro vzdělávání pilotů. IATA kód letiště je ENC. Nancy - Essey Airport má jednu zpevněnou a jednu travnatou příletovou a vzletovou dráhu. Je tu jen jeden terminál a od roku 1980 tu létá více než 50 000 cestujících ročně. Doprava do města je z letiště Nancy - Essey Airport zajištěna autobusy a taxíky. Buďte také spokojený pasažér a kupte si levné letenky do Nancy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Nancy - místní čas: 6:36
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 48.683331, 6.2
Vzdálenost z Prahy: 615 km


Do Nancy za turistickými cíli

Centrum města Nancy bylo dáno v roce 1983 na seznam světového dědictví UNESCO. Mezi tyto památky patří Stanislavovo náměstí, pojmenované po Stanislavovi Leszczyńském, který byl polským králem a lotrinským vévodou, a kde se nachází i Amfitrítina fontána, dále Place de la Carrière a Place d'Alliance. Ve městě Nancy se nachází také mnoho secesních budov, katedrála Nancy, vítězný oblouk a botanická zahrada. Všechno to můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do města Nancy s odletem z Prahy.

Levné letenky do Nancy

Podívejte se do krásného francouzského města Nancy a užijte si dovolenou spojenou s poznáním. Levné letenky do Nancy jsou dostupné i pro vás, stačí si je co nejdříve objednat, protože se rychle prodávají. Letenky do Nancy jsou samozřejmě s odletem z Prahy, přičemž cesta do této destinace trvá přibližně 2,5 hodiny. Kupte si Letenky do Nancy z Prahy ještě dnes.


Počasí Nancy

sluncepolojasno

11°C

Východ slunce: 6:40

Západ: 20:28

Neděle

zataženodeštík

10°C

teplota 12°C 8°C

Pondělí

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 9°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

14°C

teplota 16°C 11°C

Středa

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 8°C

Letenka Nancy

Nancy se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nancy - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nancy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist