letadlo ico Levné letenky do Calvi

Calvi je město nacházející se na severozápadě ostrova Korsika v departmentu Haute-Corse na pobřeží Středozemního moře. Calvi je středisko stejnojmenného kantonu a hlavní město okresu Calvi. Centrem Calvi, kudy protéká říčka Ronca, žije 5 400 obyvatel. Úředním jazykem na Korsice je francouzština a korsičtina a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Calvi z Prahy co nejdříve.

Letenky Praha - Calvi

Calvi - Sainte-Catherine Airport

Zkratka letiště: CLY
Letenky do Francie - Calvi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Calvi

Letiště Calvi – Sainte-Catherine Airport se nachází 6 kilometrů jihovýchodně od Calvi a jeho značení je CLY. Je to nejmenší letiště na ostrově Korsika. Calvi – Sainte-Catherine Airport má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu a jednu budovu terminálu, kudy každý rok projde až 300 000 spokojených cestujících. Cestujte na letiště Calvi – Sainte-Catherine Airport i vy a to díky levným letenkám do Calvi z Prahy. Doprava do města je z letiště zajištěna místní dopravou, taxíky a půjčenými auty.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.32
Calvi - místní čas: 21:49
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42.56604, 8.75713
Vzdálenost z Prahy: 942 km


Za turistickými cíli do Calvi

Na Korsice v městě Calvi si můžete udělat opravdovou romantickou dovolenou. Nachází se tu pláže a teplé moře, kromě toho lze vyrazit do okolí na turistické výlety. Přímo v Calvi se nachází pozoruhodná citadela, ze které je nádherný výhled. Projít se lze také po nábřeží a v přístavu. Ve městě Calvi se snadno zrelaxujete, tak vyrazte s levnými letenkami na Calvi, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Calvi

Leťte za poznáním do Francie na Korsiku, s levnými letenkami do Calvi je to snadné. Stačí si levné letenky do Calvi včas objednat a potom přímo z Prahy zamířit do tohoto francouzského města. Průměrná doba letu do Calvi z Prahy je přibližně 4 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Calvi ještě dnes.


Počasí Calvi

sluncepolojasno

11°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 18:12

Neděle

slunce

10°C

teplota 14°C 5°C

Pondělí

zataženoMrholení

8°C

teplota 12°C 5°C

Úterý

zataženodeštík

6°C

teplota 7°C 4°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

8°C

teplota 9°C 6°C

Letenka Calvi

Calvi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Calvi - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Calvi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist