letadlo ico Levné letenky do na Korsiku
Francie

Korsika je ostrov nacházející se ve Středozemním moři, který spadá pod správu Francie. Korsika se dělí na jižní část, kde je hlavním městem Ajaccio, a severní, kde je správním střediskem přístav Bastia. Celkem na ostrově žije přes 300 000 obyvatel a měnou je tu euro. Na Korsice se mluví převážně francouzsky, ale výjimkou není ani italština nebo korsičtina. Nyní se na Korsiku dají sehnat velmi levné letenky.

Letenky Corsica

 Kdy koupit letenky na Korsiku - podnebí na Korsice

Ačkoliv je Korsika malý ostrov, je tu velmi rozmanité klima. Například pod nejvyšší horou Monte Cinto je i v létě velmi chladno a může tu i sněžit. Naproti tomu na písečných plážích jsou letní průměry kolem 25°C, takže je to to nejlepší období na objednání levné letenky.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.93


Na Korsiku za turistickými cíli

Jelikož je ostrov Korsika rodištěm Napoleona Bonaparteho, nachází se tu i jeho muzeum. Kromě toho jsou pro turisty velmi lákavé bílé pláže na pobřeží Středozemního moře a dále kaskády v horách na Korsice. Milovníci horolezectví tedy jistě ocení akční ceny letenek na Korsiku. Nejvíce turisticky vytížené jsou oblasti Porto-Vecchio, Bonifacio a Calvi.

Za přírodou na Korsiku

Na Korsice je přírodní park Parc Naturel Régional de Corse, ve kterém lze nalézt některé endemické živočichy, jako je například korsický červený jelen. Dalšími ohroženými zvířaty žijícími v parku jsou mufloni. Do tohoto parku patří také rezervace Scandola, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Do těchto rezervací nelze dojít pěšky – je zapotřebí využít lodí. Na Korsiku se ale dá pohodlně letět s levnými letenkami.

Levné letenky na Korsiku

Na slunnou Korsiku se letenky prodávají za akční ceny. Doba letu s levnými letenkami z Prahy na Korsiku je necelé 4 hodiny, což znamená, že na bílých plážích si můžete užívat už dnes. Zakoupit si levné letenky jde snadno online, ale neváhejte, protože levné letenky na Korsiku velmi rychle mizí.

Letenka Korsika

Korsika a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Korsika snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Korsiku vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist