letadlo ico Levné letenky do Toulon

Toulon je velký námořní přistav nacházející se na pobřeží Středozemního moře. Leží v regionu Provence-Alpes-Côte-d'Azur a je hlavním městem departmentu Var. Toulon je patnáctým největším městem ve Francii. Zároveň je v tomto přístavu soustředěna většina vojenského námořnictva Francie. Bydlí tu zhruba 164 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu jako ve zbytku země francouzština a měnou euro. A nyní se do Toulonu prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Toulon

Toulon-Hy?res Airport

Zkratka letiště: TLN
Letenky do Francie - Toulon

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Toulonu

Letiště Toulon–Hyères Airport bylo otevřeno již v roce 1966 a nese označení TLN. Nachází se 3 kilometry jihovýchodně od města Hyères a 19 kilometrů východně od Toulonu. Rovněž ho můžete najít pod názvem Hyères Le Palyvestre Airport. Toulon–Hyères Airport má dvě asfaltové příletové dráhy a jeden terminál, jehož služeb ročně využije až 500 000 cestujících. Do měst v okolí se z letiště Toulon–Hyères Airport dostanete autobusem (jízdné 1,4 euro - 2015), vlakem nebo taxíkem. Kupte si levné letenky do Toulonu.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.51
Toulon - místní čas: 3:47
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.116669, 5.93333
Vzdálenost z Prahy: 1009 km


Do Toulonu za turistickými cíli

V Toulonu se nachází mnoho pamětihodných míst. Ačkoliv bylo centrum během druhé světové války poničeno, stále je tu dost věcí k vidění. Například nádherná katedrála Notre-Dame-de-la-Sède de Toulon, která byla stavěna od 11. – 18. století, tržiště Course Lafayette s rybami, nábřeží Quai Cronstadt, pevnost Tour royale a  pevnost Saint-Louis. Jestli se rádi koupete, jistě uvítáte, že v Toulonu je i veřejná pláž. Zavítejte se do Toulonu a kupte si do této destinace levné letenky a uvidíte, že nebudete litovat.

Levné letenky do Toulonu

Do jižní Francie se teď můžete letět podívat i vy. S levnými letenkami do města Toulon je to totiž snadné. Letenky lze objednat online a s odletem přímo z Prahy, zvládne to tedy každý. Toulon je oblíbená turistická destinace a cesta sem trvá asi 3 hodiny. Levné letenky z Prahy do Toulonu ale velmi rychle mizí, pokud o ně tedy máte zájem, tak příliš neváhejte.


Počasí Toulon

zataženo

22°C

Východ slunce: 13:02

Západ: 3:08

Středa

slunce

22°C

teplota 28°C 15°C

Čtvrtek

slunce

24°C

teplota 30°C 18°C

Pátek

zataženo

22°C

teplota 28°C 15°C

Sobota

zataženo

25°C

teplota 32°C 20°C

Letenka Toulon

Toulon se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Toulon - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Toulon.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace