letadlo ico Levné letenky do Toulouse

Toulouse leží na řece Garonně v jihozápadní části Francie necelých 600 kilometrů jižně od hlavního města Paříže. Je to hlavní město regionu Midi Pyrénées a departmentu Haute-Garonne. Město Toulouse je díky své aglomeraci, která čítá na 1,2 milionu obyvatel, čtvrtá největší ve Francii. V samotném centru potom žije 461 000 lidí. Úředním jazykem je tu jako ve zbytku Francie francouzština a měnou euro. A právě nyní do této destinace můžete zakoupit opravdu levné letenky.

Letenky Praha - Toulouse

Toulouse Blagnac International Airport

Zkratka letiště: TLS
Letenky do Francie - Toulouse

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Toulouse

Mezinárodní letiště Toulouse Blagnac Airport nebo také Aéroport de Toulouse leží asi 7 kilometrů od města Toulouse. Nachází se tu dvě letové dráhy a jedna budova terminálu, kterou v roce 2012 prošlo přes 7,5 milionu pasažérů. Na letišti Toulouse Blagnac Airport přistávají letadla z mnoha destinací v Evropě včetně těch z Prahy, odkud lze letět s levnými letenkami. Hromadnou dopravou se lze pohodlně dostat do města asi za 20 minut – zastávky jsou navíc na trase metra. Jeden autobusový spoj jezdí také do Andorry.

Toulouse
Aktuální kurz: 1 EUR = 26.01
Toulouse - místní čas: 23:27
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.604259, 1.44367
Vzdálenost z Prahy: 1219 km


Do Toulouse za turistickými cíli

Město Toulouse je centrem pro kosmický výzkum a také se tu nachází jedna z největších a nejstarších univerzit Francie. Kromě toho je v centru mnoho pamětihodností, které stojí za to vidět. Jedná se například o baziliku svatého Saturnina Toulouského, která je největší románskou bazilikou v Evropě, Kapitol, což je budova, ve které se dnes nachází radnice a opera, Pont-Neuf, neboli most z přelomu 16./17. století Kanál du Midi, který spojuje Toulouse se Středozemním mořem nebo Špitál de la Grave, což je středověký špitál. Vypravit se do Toulouse za památkami můžete s levnými letenkami kdykoliv jen chcete.

Levné letenky do Toulouse

Právě teď lze pořídit velmi levné letenky do Toulouse. Do Francie, kde se město Toulouse nachází, se dají rezervovat letenky online za akční ceny. Doba letu z Prahy do Toulouse se pohybuje kolem 2 hodin. Neváhejte a zabookujte si levné letenky z Prahy do Toulouse ještě dnes.


Počasí Toulouse

zataženo

15°C

Východ slunce: 7:19

Západ: 20:30

Neděle

zataženoMrholení

10°C

teplota 12°C 9°C

Pondělí

zataženodeštík

10°C

teplota 13°C 8°C

Úterý

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 10°C

Středa

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 12°C

Letenka Toulouse

Toulouse se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Toulouse - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Toulouse.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist