letadlo ico Levné letenky do Angers

Angers se nachází ve vnitrozemí na západě Francie asi 290 kilometrů jihozápadně od Paříže. Leží ve francouzském departmentu Maine-et-Loire, který patří pod region Pays de la Loire. V centru Angers, kterým protéká řeka La Maine, žije necelých 150 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro, jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Angers z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Angers

Angers - Avrille Aerodrome (Angers-Marce Airport)

Zkratka letiště: ANE
Letenky do Francie - Angers

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Angers

Letiště Angers – Loire Airport leží ve městě Marcé přibližně 20 kilometrů severovýchodně od Angers. Je známé také pod názvem Angers – Marcé Airport. Letiště bylo otevřeno v roce 1998 a jeho kód je ANE. Angers – Letiště Angers má jednu asfaltovou a dvě travnaté příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaven velký počet cestujících. Do centra se z letiště Angers – Loire dostanete místní dopravou, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Rezervujte si levné letenky do Angers z Prahy a leťte do této destinace už zítra.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.58
Angers - místní čas: 9:42
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.466671, -0.55
Vzdálenost z Prahy: 1133 km


Do Angers za turistickými cíli

Dominantou města je hrad Château d'Angers, postavená ve 13. století Ludvíkem IX. Za prohlídku stojí také tzv. Adamův dům neboli Maison d'Adam, který je klasickým ztvárněním hrázděného domu, katedrála Saint-Maurice, dokreslující panorama města, stará čtvrť La Doutre, nacházející se na levém břehu řeky La Maine, a Tour Saint-Aubin. Zabookujte si levné letenky do Angers z Prahy a podívejte se na tyto památky na vlastní oči.

Levné letenky do Angers

Francie není jenom Paříž, ale také malebné město Angers, kam si nyní můžete koupit levné letenky s odletem z Prahy. Podívejte se s levnými letenkami do Angers, kam poletíte z Prahy přibližně 2 hodiny. Tyto levné letenky do Anegrs z Prahy jsou k rezervaci online. Určitě s jejich rezervací ale neváhejte, protože akční letenky jsou velmi rychle vyprodané.


Počasí Angers

zataženoMrholení

19°C

Východ slunce: 6:05

Západ: 22:02

Úterý

zataženoMrholení

20°C

teplota 23°C 18°C

Středa

zataženo

19°C

teplota 21°C 18°C

Čtvrtek

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Pátek

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 22°C

Letenka Angers

Angers se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Angers - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Angers.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist