letadlo ico Levné letenky z Prahy na Nantes Atlantique Airport
v Nantes - Francie

Mezinárodní letiště Nantes Atlantique Airport slouží jako hlavní vzdušný přístav pro francouzské město Nantes, od kterého leží 8 kilometrů jihozápadním směrem v obci Bouguenais. Otevřeno tu bylo už ve 40. letech minulého století, kdy ještě sloužilo vojenským účelům. Jeho IATA značení je NTE a jistě i vy ho takto najdete zaznamenané ve své letence do Nantes. Letadla tu přistávají na jedné příletové a vzletové dráze z asfaltu a jejich pasažéři jsou potom v počtu 4,3 milionu každý rok, obsluhováni v jednom velkém a společném terminálu pro mezinárodní i vnitrostátní lety. Užijte si svou dovolenou ve Francii levně a rezervujte si akční letenky na letiště Nantes Atlantique Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Nantes Atlantique Airport - NTE

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Francie - Nantes
Zkratka letiště Nantes Atlantique Airport v Nantes - France je: NTE

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> NTE
Jednosměrná letenka

NTE -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Nantes z letiště Atlantique Airport

Každých 20 minut a o víkendu každých 30 minut zastavuje před terminálem letiště Nantes Atlantique autobus, který vás odveze do městského centra nebo na vlakové nádraží v Nantes. Cesta mu přitom zabere zhruba 30 minut. Pokud se vám ale nechce čekat, můžete jet okamžitě taxíkem, který vás ale vyjde podstatně dráž. Samozřejmě se také můžete přepravit vlastními silami, když si na letišti pronajmete auto v autopůjčovně. Levné letenky na Nantes Atlantique Airport z prahy vás teď vyjdou opravdu lacino, tak neotálejte a rezervujte si je, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Nantes - místní čas: 8:16
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.15319, -1.61072


Levné letenky na letiště Nantes Atlantique Airport

Chcete se podívat do Francie? Snadno si můžete rezervovat levné letenky na letiště Nantes Atlantique Airport, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Letenky na Nantes Airport z Prahy si lze rezervovat online, aniž byste pro ně někam museli. Stačí jen párkrát kliknout myší a jsou vaše. Průměrná doba letu je potom z Prahy na letiště Nantes Atlantique 2,5 hodiny. Nepromarněte svou šanci a zabookujte si své levné letenky na Nantes Atlantique Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Nantes

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 7:14

Západ: 20:57

Neděle

sluncepolojasno

14°C

teplota 16°C 11°C

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

16°C

teplota 18°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 13°C

Levná letenka z Prahy na Nantes Atlantique Airport
Nantes - Francie

Letiště Nantes Atlantique Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Nantes - Francie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Nantes Atlantique Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist