letadlo ico Levné letenky do Nantes

Nantes je město ležící na západě Francie asi 50 kilometrů východně od pobřeží Atlantského oceánu. Je to hlavní město regionu Pays de la Loire a departmentu Loire-Atlantique. Nantes po Paříži je šesté největší město Francie a jeho centrem protéká řeka Loire. V centru města žije přibližně 284 000 obyvatel. Úředním jazykem je francouzština a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Rezervujte si levné letenky do Nantes s odletem z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Nantes

Nantes Atlantique Airport

Zkratka letiště: NTE
Letenky do Francie - Nantes

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Nantes


Nantes - Francie z Prahy za 1650 Kč
Nantes - Francie z Prahy za 1650 Kč

25. 7.  |Aerolinky Volotea nabízí letenky do francouzského Nantes už od parádních 1650 Kč za zpáteční letenku. Let trvá jen dvě a čtvrt hodiny. Nantes se nachází 50 km od zádpadního pobřeží Francie, u Atlantského ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Nantes

Mezinárodní letiště Nantes Atlantique Airport se nachází 8 kilometrů jihozápadně od centra Nantes. Nyní je to největší letiště na západě Francie. Letiště Nantes Atlantique bylo od roku 1928 používáno vojáky. IATA kód tohoto letiště je NTE. Nantes Airport má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým každý rok projde přes 4,1 milionu cestujících. Až přistanete s levnými letenkami do Nantes na letišti Nantes, tak se do centra města dostanete pravidelnými autobusovými spoji, popřípadě taxíkem nebo vypůjčeným autem.

Nantes
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.87
Nantes - místní čas: 10:54
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.217251, -1.55336
Vzdálenost z Prahy: 1213 km


Do Nantes za turistickými cíli

Nantes má svou historickou část Centre-Ville, která leží na pravé straně břehy Loire. Mezi největší turisticky známé památky Nantes patří Katedrála svatého Petra a Pavla postavená v gotickém stylu, jejíž základní kámen byl položen v 15. století, ale dokončena byla až v 19. Století. Další je zámek vévodů Bretaňských, fontána na náměstí Place Roayal, barokní kostel Saint Croix a místní trhy. Když si koupíte levné letenky do Nantes s odletem z Prahy právě teď, tak výrazně ušetříte.

Levné letenky do Nantes

Podívejte se do Francie. Levné letenky do Nantes jsou s odletem z Prahy a jejich rezervaci, kterou lze provést online, zvládne opravdu každý. Akční letenky do Nantes jsou horkým zbožím, proto s jejich rezervací určitě neváhejte. Průměrná doba letu do Nantes z Prahy je 2 hodiny a 15 minut.


Počasí Nantes

zataženodeštík

19°C

Východ slunce: 7:53

Západ: 20:03

Úterý

sluncepolojasnodeštík

19°C

teplota 22°C 15°C

Středa

zataženodeštík

18°C

teplota 20°C 16°C

Čtvrtek

zataženodeštík

20°C

teplota 22°C 17°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 21°C 14°C

Letenka Nantes

Nantes se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nantes - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nantes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist