letadlo ico Levné letenky do Avignonu

Avignon je město na jihu Francie na levém břehu řeky Rhôny v oblasti Provence. Žije zde 90 000 obyvatel. Úředním jazykem je stejně jako ve zbytku státu francouzština a měnou euro. Zakoupení letenek do této destinace vás nyní vyjde lacino.

Letenky Praha - Avignon

Avignon - Caumont Airport

Zkratka letiště: AVN
Letenky do Francie - Avignon

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Avignonu

Avignon – Provence Airport leží 8 kilometrů jihovýchodně od města Avignon ve vesnici Montfavet. Letiště má jen jednu přistávací dráhu a vcelku malý počet pasažérů. Což znamená, že můžete s levnými letenkami cestovat v klidu bez tlačenicí a chaosu. Z letiště je velmi dobrá dostupnost do okolních měst autobusy nebo zapůjčeným autem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.51
Avignon - místní čas: 3:18
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.950001, 4.81667
Vzdálenost z Prahy: 996 km


Do Avignonu za turistickými cíli

Historické centrum Avignonu bylo v roce 1995 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Mezi nejvýznamnější a turisticky nejnavštěvovanější památky patří Avignonský most, gotický papežský palác či románsko-gotická kaple svatého Nikolase. V Avignonu můžete navštívit také mnoho muzeí, jako je například Calvet, Angladon, Aubanel nebo Malý palác. S levnými letenkami můžete tato umělecká díla vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Avignonu

Romantická Francie je nyní dostupná opravdu každému a to díky levným letenkám. Letenky do Avignonu se prodávají za nízké ceny a to s odletem z Prahy. Doba letu do Avignonu z Prahy je 3 hodiny s letenkami za pakatel. Letenky ale rychle mizí, proto s jejich rezervací neváhejte.


Počasí Avignon

slunce

36°C

Východ slunce: 6:37

Západ: 20:54

Středa

sluncepolojasno

35°C

teplota 39°C 30°C

Čtvrtek

slunce

34°C

teplota 38°C 30°C

Pátek

sluncepolojasno

34°C

teplota 37°C 29°C

Sobota

slunce

35°C

teplota 39°C 30°C

Letenka Avignon

Avignon se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Avignon - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Avignonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace