letadlo ico Levné letenky do Clermont-Ferrand

Clermont-Ferrand je město nacházející se ve střední části Francie v departmentu Puy-de-Dôme a regionu Auvergne. Je to hlavní město obou těchto celků a leží asi 150 kilometrů západně od Lyonu. Clermont-Ferrand má 140 000 obyvatel a jeho úředním jazykem je francouzština. Měnou je euro, stejně jako ve zbytku státu. Rezervujte si své levné letenky do Clermont-Ferrand z Prahy, dokud ještě nějaké jsou.

Letenky Praha - Clermont-Ferrand

Clermont-Ferrand Auvergne Airport

Zkratka letiště: CFE
Letenky do Francie - Clermont-Ferrand

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Clermont-Ferrand

Letiště Clermont-Ferrand Auvergne Airport se nachází ve městě Aulnat asi 7 kilometrů východně od města Clermont-Ferrand. Je to hlavní letiště pro regionu Auvergne a jedná se o dvacáté deváté nejzaměstnanější letiště ve Francii. Clermont-Ferrand Auvergne Airport bylo otevřeno v roce 1937 a jeho značení je CFE. Letiště má jednu asfaltovou a dvě travnaté příletové a vzletové dráhy a jeden terminál pro pasažéry. Každý rok je tu přepraveno přes 416 000 cestujících, kteří z letiště míří vlakem, autobusy nebo taxíky do Clermont-Ferrand či okolních měst. Kupte si levné letenky do Clermont-Ferrand z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.17
Clermont-Ferrand - místní čas: 9:06
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.779659, 3.08628
Vzdálenost z Prahy: 969 km


Do Clermont-Ferrand za turistickými cíli

V Clermont-Ferrand najdete dva krásné kostely. Prvním z nich je Notre-Dame du Port, což je románský kostel, který se od roku 1998 nachází na seznamu památek UNESCO. Byl postaven mezi 11. století a 12. století. Druhý kostel je katedrála Clermont-Ferrand, vystavěná mezi 13. stoletím a 19. stoletím v gotickém stylu. V Clermont-Ferrand jsou nádherné také veřejné parky, mezi které patří například Arboretum de Royat nebo Jardin botanique de la Charme. Leťte s levnými letenkami do Clermont-Ferrand z Prahy už zítra.

Levné letenky do Clermont-Ferrand

Udělejte si výlet do Francie, který vás nebude stát skoro nic. S levnými letenkami do Clermont-Ferrand letíte přímo z Prahy. Objednat si tyto levné letenky do Clermont-Ferrand z Prahy můžete snadno a rychle online. Určitě s tím ale neotálejte, protože akční letenky do Clermont-Ferrand jsou žádané zboží a jsou rychle pryč. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Clermont-Ferrand je 3,5 hodiny.


Počasí Clermont-Ferrand

slunce

15°C

Východ slunce: 7:22

Západ: 18:36

Čtvrtek

zataženodeštík

14°C

teplota 17°C 9°C

Pátek

zataženodeštík

8°C

teplota 10°C 6°C

Sobota

slunce

7°C

teplota 10°C 3°C

Neděle

slunce

12°C

teplota 15°C 7°C

Letenka Clermont-Ferrand

Clermont-Ferrand se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Clermont-Ferrand - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Clermont-Ferrand.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist