letadlo ico Levné letenky do Nice

Nice je město nacházející se v jižní Francii na Azurovém pobřeží Středozemního moře. Je to prefektura departmentu Alpes-Maritimes, která leží v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur. Nice je páté největší město Francie a druhé největší francouzské město na pobřeží Středozemního moře. V centru města žije přes 340 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 1 milion. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro. Kupte si levné letenky do Nice z Prahy, než budou pryč.

Letenky Praha - Nice

Cote d'Azur International Airport

Zkratka letiště: NCE
Letenky do Francie - Nice

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nice

Mezinárodní letiště Nice Côte d'Azur Airport se nachází přibližně 7 kilometrů jihozápadně od centra Nice. Jedná se o třetí nejzaměstnanější letiště ve Francii. Letiště Nice Côte d'Azur Airport bylo otevřeno v roce 1944 a jeho IATA kód je NCE. Má dvě asfaltovo-betonové příletové a vzletové dráhy a také dva heliporty. Nice Côte d'Azur Airport má dva terminály, první má 25 bran, druhý je novější a obsahuje 29 bran. Každý rok je tu odbaveno 11,2 milionu cestujících. I vy se na toto letiště můžete podívat, stačí si koupit levné letenky do Nice. Mezi Nice Côte d'Azur Airport a Nice jezdí dvě autobusové linky 99 na nádraží Gare de Nice-Ville a 98 na nádraží Nice-Riquier.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Nice - místní čas: 6:21
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.700001, 7.25
Vzdálenost z Prahy: 894 km


Do Nice za turistickými cíli

Historická část města Nice se jmenuje Vieille Ville a nachází se pod tzv. Zámeckých vrchem, ze kterého je výhled na celé Nice. Na anglickém pobřeží se tu nachází velmi důležité budovy jako je justiční palác, Opéra de Nice  z 19. století nebo staré rybářské domky, u kterých se dodnes konají místní trhy. Z církevních památek je tu nádherný kostel svaté Reparáty. V Nice je také zajímavý přístav. Nice leží velmi blízko Monaka, které se nachází pouhých pár kilometrů podél pobřeží. Kupte si levné letenky do Nice s odletem z Prahy a užijte si toto historické město.

Levné letenky do Nice

Chcete se podívat do Francie, ale obáváte se vysokých cen letenek? Tak to určitě rádi uslyšíte, že se nyní prodávají velmi levné letenky do Nice. Letenky do Nice jsou s odletem přímo z Prahy a lze si je objednat klidně teď hned online. Zvládne to tedy každý. Průměrná doba letu do Nice je přibližně 2 hodiny. Kupte si akční letenky do Nice, dokud nějaké jsou.


Počasí Nice

zataženo

15°C

Východ slunce: 6:44

Západ: 20:15

Neděle

sluncepolojasno

14°C

teplota 16°C 13°C

Pondělí

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 13°C

Úterý

zataženodeštík

14°C

teplota 16°C 13°C

Středa

zataženoMrholení

12°C

teplota 13°C 11°C

Letenka Nice

Nice se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nice - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nice.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist