letadlo ico Levné letenky z Prahy na EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg
v Mulhouse - Francie

Mezinárodní letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg se nachází 3,5 kilometrů severozápadně od Basileje ve Švýcarsku, 20 kilometrů jihovýchodně od Mulhouse ve Francii a 46 kilometrů jihozápadně od Freiburg im Breisgau v Německu. Letiště leží na východě Francie v obci Saint-Louis. EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg bylo otevřeno v roce 1946 a nese označení celkem tři označení – BSL pro Basilej, MLH pro Mulhouse a EAP pro EuroAirport. Má celkem dvě betonové příletové a vzletové dráhy a dva terminály. Každý rok služeb letiště EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg využije přes 6,5 milionu cestujících. I vy se sem můžete podívat, stačí, abyste si koupili levné letenky na letiště EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg s odletem z Prahy.

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg - MLH

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Francie - Mulhouse
Zkratka letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg v Mulhouse - France je: MLH

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MLH
Jednosměrná letenka

MLH -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do měst z letiště Basilej, Mulhouse a Freiburgu

Z letiště EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg jezdí spoje do všech tří zemí. Do švýcarské Basileje se dostanete autobusem číslo 50, který jezdí přibližně každých 10 minut a cesta trvá 20 minut. Do Francie jezdí z EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg autobus číslo 11. Autobusové linky míří samozřejmě i do Německa. Určitě se tedy neobávejte, že byste se po přistání s levnými letenkami na EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg z Prahy neměli jak dostat do okolních měst.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.91
Mulhouse - místní čas: 19:18
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.58958, 7.52991


Levné letenky na letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg

Vydejte se do Francie s levnými letenkami na letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg. Akční letenky na letiště Basel, Mulhouse, Freiburg se prodávají opravdu za pakatel a to s odletem přímo z Prahy. Koupit si je můžete klidně hned teď online, je to snadné a rychlé, takže to zvládne každý. Průměrná doba letu s odletem z Prahy je přibližně 1,5 hodiny.


Počasí Mulhouse

zataženodeštík

10°C

Východ slunce: 6:35

Západ: 20:23

Pondělí

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 9°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

14°C

teplota 17°C 11°C

Středa

sluncedeštík

16°C

teplota 18°C 12°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

13°C

teplota 16°C 9°C

Pátek

slunce

16°C

teplota 19°C 14°C

Levná letenka z Prahy na EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg
Mulhouse - Francie

Letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Mulhouse - Francie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist