letadlo ico Levné letenky do Rennes

Rennes je hlavní město provincie Bretaň, která se nachází na západě Francie na pobřeží Atlantského oceánu, a rovněž departmentu Ille-et-Vilaine. Město leží ve vnitrozemí asi 60 kilometrů od pobřeží na soutoku řek Ille a Vilaine. Rennes má přes 200 000 obyvatel, s metropolitní oblastí asi 700 000, díky čemuž je desáté největší město Francie. Mluví se tu francouzsky a měnou je euro. Levné letenky do Rennese z Prahy teď seženete za akční ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Rennes

St. Jacques Airport

Zkratka letiště: RNS
Letenky do Francie - Rennes

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rennes

Rennes–Saint-Jacques Airport je mezinárodní letiště, které se nachází asi 6 kilometrů jihozápadně od centra města Rennes. Jeho IATA značení je RNS a skládá se ze dvou příletových a vzletových asfaltových ranvejí, na kterých dosedají letadla letící z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři, kterých je každoročně kolem půl milionu, jsou odbavováni v jednom terminálu. Buďte jedním z cestujících i vy, stačí si objednat levné letenky do Rennese z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny. Do centra města se z letiště v Rennese dostanete jednoduše autobusem, taxíkem nebo si můžete vypůjčit auto a vyrazit vlastní cestou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Rennes - místní čas: 7:07
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 48.11198, -1.67429
Vzdálenost z Prahy: 1190 km


Do Rennese za turistickými cíli

Město Rennes obecně platí za město umění a historie. Mezi symboly Rennese patří barevné tradiční hrázděné domy, které najdete především u ulic Saint-Sauveur, Saint-Georges, des Dames, du Chapitre, Saint-Michel a dalších. Nejznámější stavbou města je ale budova parlamentu, která stojí na náměstí Parlement de Bretagne. Mezi další zajímavé památky, které byste měli navštívit, patří katedrála St. Pierre, kostel Notre Dame Saint Melaine, budova Opery, náměstí Charlese de Gaulla a barokní radnice z 18. století. Projděte se po tomto francouzském městě a načerpejte jeho atmosféru, stačí, abyste si včas rezervovali svoje levné letenky do Rennese s odletem z Prahy.

Levné letenky do Rennese

Zabookujte si ještě dnes levné letenky do francouzského města Rennes a užijte si cestu za poznáním. Je to snadné – levné letenky do Rennese jsou totiž nyní s odletem z Prahy a to za naprosto výhodné ceny. Určitě tedy neváhejte a objednejte si je co nejdříve, protože levné letenky do Rennese z Prahy jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Rennese asi 3,5 hodiny.


Počasí Rennes

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 20:59

Neděle

zataženo

12°C

teplota 15°C 9°C

Pondělí

zataženo

13°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 17°C 12°C

Středa

zataženo

15°C

teplota 17°C 12°C

Letenka Rennes

Rennes se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rennes - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rennes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist