letadlo ico Levné letenky do Perpignan

Perpignan je město ve Francii a správní středisko departmentu Pyrénées-Orientales na jihu státu. Jedná se o nejjižněji položené velké město ve Francii, přičemž leží asi 14 kilometrů od pobřeží Středozemního moře. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu francouzština a měnou euro. V Perpignanu žije 118 000 obyvatel. Zavítejte do tohoto kouzelného města s levnými letenkami – jde to snadno.

Letenky Praha - Perpignan

Perpignan/Rivesaltes Aeroport

Zkratka letiště: PGF
Letenky do Francie - Perpignan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Perpignanu

Mezinárodní letiště Perpignan–Rivesaltes Airport nese označení PGF a nachází se 5 kilometrů severozápadně od města. Letiště má dvě vzletové dráhy a jednu budovu terminálu – kapacita je stanovena na 700 000 cestujících ročně. Do města Perpignan se z letiště Perpignan–Rivesaltes Airport dostanete nejjednodušeji autobusem číslo 7, potom také taxíkem nebo vypůjčeným autem. A právě nyní se sem prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Perpignan - místní čas: 7:19
Časové pásmo: Europe/Paris (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42.697639, 2.89541
Vzdálenost z Prahy: 1204 km


Do Perpignanu za turistickými cíli

Perpignan v historii bylo hlavním městem Mallorského království, čemuž odpovídají i památky, které si tu můžete dnes prohlédnout. Mezi nejvýznamnější patří katedrála svatého Jana Křtitele, jejíž stavba započala již v roce 1324, dokončena byla ale až roku 1509. Dále se tu nachází palác mallorských králů ze 13. století, který byl později upraven stavitelem Vaubanem. Ten navrhoval také městské hradby, které ale byly na počátku 20. století strženy. Do města Perpignan vede brána Castillet, která je malou pevností. Až do konce 19. století fungovala jako vězení. Přijeďte se na toto všechno podívat s levnými letenkami a nebudete litovat.

Levné letenky do města Perpignan

Francie, to není jenom Paříž, ale také mnoho dalších zajímavých měst, kam patří i Perpignan. Do Perpignanu se právě teď dají pořídit opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Rezervovat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu do této destinace je 6 hodin a 20 minut, které můžete strávit v pohodlí letadla. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Perpignanu ještě dnes.


Počasí Perpignan

zataženo

14°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 20:32

Neděle

slunce

16°C

teplota 18°C 14°C

Pondělí

sluncepolojasno

17°C

teplota 19°C 15°C

Úterý

zataženodeštík

14°C

teplota 16°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 17°C

Letenka Perpignan

Perpignan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Perpignan - Francie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Perpignan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist