letadlo ico Levné letenky z Prahy na Gran Canaria International Airport
v Kanárské Ostrovy - Španělsko

Gran Canaria Airport nebo také Las Palmas či Gando Airport je mezinárodní letiště nacházející se na ostrově Gran Canaria asi 20 kilometrů jižně od centra města Las Palmas. Jedná se o nejvytíženější letiště na Kanárských ostrovech a páté celkem ve Španělsku. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1930 a jistě i ty nesly IATA značení LPA. Dnes má mezinárodní letiště Las Palmas dvě asfaltovo-betonové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla s přibližně 10,6 miliony pasažéry každý rok. Ti jsou potom odbavováni v jednom velkém společném terminálu pro domácí i zahraniční lety. Staňte se jedním z nich a užijte si dovolenou na Kanárských ostrovech, stačí si zabookovat levné letenky na mezinárodní letiště Gran Canaria Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Gran Canaria International Airport - LPA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Kanárské Ostrovy
Zkratka letiště Gran Canaria International Airport v Kanárské Ostrovy - Spain je: LPA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LPA
Jednosměrná letenka

LPA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Las Palmas z letiště Gando

Po celých Kanárských ostrovech se přepravíte z letiště Gran Canaria Airport snadno autobusovými linkami. Jedná se o spoje číslo 01, 04, 60, 66 a 91, záleží tedy na vámi zvolené destinaci. Pokud se vám ale nechce čekat a rádi cestujete v pohodlí, odchyťte si nějakého taxíka, před terminálem jich najdete stát velký počet. K dispozici jsou vám také různé autopůjčovny, ve kterých si lze pronajmout auto a vyrazit za vlastními cíli. Užijte si dovolenou na Kanárských ostrovech a příliš neváhejte s rezervací vašich levných letenek na mezinárodní letiště Las Palmas z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Kanárské Ostrovy - místní čas: 14:47
Časové pásmo: Atlantic/Canary (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 27.937093, -15.387793


Levné letenky na letiště Gran Canaria Airport

Strávit dovolenou u moře na Kanárských ostrovech už nemusí být jenom sen, právě nyní jsou vám k dispozici velmi levné letenky na letiště Gran Canaria Airport a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Las Palmas zhruba 5 hodin. Tyto levné letenky na mezinárodní letiště Gando Airport z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online z pohodlí domova, aniž byste pro ně někam museli. Zabookujte si své levné letenky na Gran Canaria Airport z Prahy a užijte si dovolenou u moře za málo peněz.


Levná letenka z Prahy na Gran Canaria International Airport
Kanárské Ostrovy - Španělsko

Letiště Gran Canaria International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Kanárské Ostrovy - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Gran Canaria International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist