letadlo ico Levné letenky do La Palma

Vulkanický ostrov La Palma je jedním ze sedmi hlavních Kanárských ostrovů a nachází se nedaleko severozápadního pobřeží Afriky. Hlavním městem ostrova La Palma je Santa Cruz de la Palma, kde žije přibližně 16 000 obyvatel z celkového počtu 85 000 lidí na ostrově. Kanárské ostrovy jsou autonomní součástí Španělského království, a proto je zde úředním jazykem španělština a měnou euro. Do této destinace lze nyní pořídit opravdu levné letenky.

Letenky Praha - La Palma

La Palma Airport

Zkratka letiště: SPC
Letenky do Španělska - La Palma

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na ostrově La Palma – na kdy koupit letenku na Kanáry

Klima na ostrově je subtropické a suché. V létě se průměrné teploty pohybují kolem 25°C, ale mohou vystoupat i nad tropických 30°C. V zimě se rtuť teploměru udržuje na 15°C. Až si budete objednávat levné letenky z Prahy na Kanáry, určitě pro vás budou lepší letní měsíce, kdy je tu teplo a sucho, než měsíce zimní, kdy tu celkem často prší.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
La Palma - místní čas: 13:53
Časové pásmo: Atlantic/Reykjavik (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 64.138962, -21.956779
Vzdálenost z Prahy: 2637 km


Na ostrov La Palma za turistickými cíli

Na ostrově La Palma, který je vzdálen velkoměstům, ze kterých vychází světelný smog, se nachází mnoho observatoří. Obloha je zde vidět čistá a bez mraků, jelikož nejvyšší místa ostrova vyčnívají nad jejich hradbu. Další zajímavostí jsou vodní tunely, které jsou na ostrově vybudované kvůli přívodu pitné vody. Levné letenky si lidé do této destinace kupují také kvůli již zmíněné turistice nebo koupání v moři. Za koupi letenek na Kanárské ostrovy stojí také vulkány a příroda v jejich okolí.

Na ostrov La Palma na Kanárech za přírodou

Příroda na ostrově La Palma je stejně jako na zbytku Kanárů částečně endemická. Z rostlin zde rostou například vavřínové lesy, cedry, místní borovice, nebo Genista stenopetala. Ze vzácných zvířat tu je velká ještěrka, Graja, pěnkava, budníček menší nebo křepelka. Lze tu ale také potkat králíky, ovce a další zvířata. Levné letenky na La Palma na Kanárských ostrovech jsou oblíbené také kvůli turistice.

Levné letenky na ostrov La Palma

Exotické Kanárské ostrovy už nemusí být jenom sen. Na ostrov La Palma se letenky prodávají za akční ceny. Letenky do Santa Cruz de la Palma za takto nízké ceny ale rychle mizí, proto je potřeba je rezervovat co možná nejdříve. Průměrná doba letu s levně zakoupenými letenkami trvá zhruba 4 hodiny a 30 minut. Strávit dovolenou v ráji se vám s levnými letenkami vyplatí.


Počasí La Palma

zataženodeštík

20°C

Východ slunce: 10:49

Západ: 23:04

Neděle

zataženodeštík

20°C

teplota 24°C 16°C

Pondělí

zataženodeštík

22°C

teplota 26°C 16°C

Úterý

zataženodeštík

21°C

teplota 25°C 16°C

Středa

zataženoMrholení

21°C

teplota 25°C 16°C

Letenka La Palma

La Palma se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do La Palma - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do La Palma.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist