letadlo ico Levné letenky z Prahy na Lanzarote Airport
v Lanzarote - Arrecife - Španělsko

Lanzarote Airport je mezinárodní letiště nacházející se na Kanárských ostrovech, zhruba 5 kilometrů jihozápadně od města Arrecife. Známé je také pod názvem Arrecife Airport a jeho IATA značení ACE jistě najdete i na své letence na Kanárské ostrovy. Letiště Lanzarote bylo otevřeno už v roce 1936 a dnes se skládá z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou následně se svými letenkami odbavováni ve dvou terminálech, kdy terminál 1 je určen pro lety mimo ostrovy a terminál 2 mezi jednotlivými Kanárskými ostrovy. Každoročně na letišti Lanzarote Airport napočítají přes 5,8 milionu letenek. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Arrecife z Prahy, dokud nějaké jsou.

Lanzarote Airport - ACE

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Lanzarote - Arrecife
Zkratka letiště Lanzarote Airport v Lanzarote - Arrecife - Spain je: ACE

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ACE
Jednosměrná letenka

ACE -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Arrecife z letiště Lanzarote

Spojení s Arrecife je z Lanzarote Airport zajištěno formou autobusových linek, které staví přímo před terminálem. Pokud se vám ale nechce čekat, taxikáři vás odvezou okamžitě, kamkoliv budete chtít. Další možností je vypůjčit si na letišti auto a vyrazit po vlastní ose. Dopřejte si luxusní dovolenou na Kanárských ostrovech za málo peněz a rezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Lanzarote Airport z Prahy online.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Lanzarote - Arrecife - místní čas: 16:02
Časové pásmo: Atlantic/Canary (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 28.95027, -13.60556


Levné letenky na Lanzarote Airport na Kanárech

Dopřejte si dovolenou na exotických Kanárských ostrovech a užijte si ji levně. Levné letenky na letiště Lanzarote Airport jsou totiž s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je můžete snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Lanzarote 5 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a rezervujte si své akční letenky na Lanzarote Airport na Kanárských ostrovech z Prahy, dokud nějaké jsou.


Levná letenka z Prahy na Lanzarote Airport
Lanzarote - Arrecife - Španělsko

Letiště Lanzarote Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Lanzarote - Arrecife - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Lanzarote Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist