letadlo ico Levné letenky z Prahy na San Pablo Airport
v Sevilla - Španělsko

Seville Airport nebo také San Pablo Airport je mezinárodní letiště ve Španělsku, které leží 10 kilometrů východně od centra Sevilly. Zároveň je to šesté nejvytíženější letiště ve Španělsku ve vnitrozemí a nejdůležitější letecký most pro západní Andalusii na jihu země. Poprvé bylo otevřeno už v roce 1919 a jeho IATA značení SVQ jistě najdete i dnes na své letence do této destinace. Letadla tu přistávají na jedné příletové a vzletové dráze z asfaltu, přičemž jejich pasažéři jsou následně odbavováni v jednom velkém terminálu pro domácí i zahraniční cestující. Každoročně je na San Pablo Airport napočítáno necelých 3,9 milionu letek. Jedna z nich může být vaše, když si včas rezervujete levné letenky na Seville Airport z Prahy.

San Pablo Airport - SVQ

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Sevilla
Zkratka letiště San Pablo Airport v Sevilla - Spain je: SVQ

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SVQ
Jednosměrná letenka

SVQ -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Sevilly z letiště San Pablo

Nejrychleji a zároveň nejlevněji se do Sevilly z letiště dostanete autobusovou dopravou, která staví venku před terminálem. Cesta městskou hromadnou dopravou trvá do centra přibližně 40 minut, přičemž autobusy jezdí od půl páté ráno do tři čtvrtě na jednu v noci. Kromě těchto pravidelných spojů můžete využít služeb taxikářů, ale připravte si na to více peněz. K dispozici jsou vám také autopůjčovny, kde si lze pronajmout auto a vyrazit po vlastní ose. Dopřejte si dovolenou ve Španělsku, když budete mít levné letenky na letiště Sevilla z Prahy, vyjde vás to lacino.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Sevilla - místní čas: 16:51
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 37.418, -5.89311


Levné letenky na Seville Airport

Dovolená u moře a ve Španělsku už nemusí být jenom snem, když si objednáte levné letenky na letiště Seville z Prahy, můžete na ni letět klidně hned. Levné letenky na San Pablo Airport z Prahy jsou k dostání online, objednat si je tedy může kdokoliv z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je potom z Prahy na letiště Sevilla asi 3,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě moc dlouho neváhejte, protože levné letenky na San Pablo Airport z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Sevilla

slunce

24°C

Východ slunce: 7:46

Západ: 21:00

Neděle

zataženo

24°C

teplota 26°C 22°C

Pondělí

sluncepolojasno

24°C

teplota 27°C 21°C

Úterý

sluncepolojasno

24°C

teplota 27°C 22°C

Středa

zataženo

23°C

teplota 24°C 20°C

Čtvrtek

zataženodeštík

22°C

teplota 23°C 21°C

Levná letenka z Prahy na San Pablo Airport
Sevilla - Španělsko

Letiště San Pablo Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Sevilla - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště San Pablo Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist