letadlo ico Levné letenky z Prahy na Barajas International Airport
v Madrid - Španělsko

Adolf Suárez Madrid – Barajas Aiport je mezinárodní letiště nacházející se 9 kilometrů severovýchodně od centra Madridu. Je to největší letiště ve Španělsku a čtvrté nejvytíženější v Evropě. Jeho IATA značení je MAD a otevřeno bylo v roce 1927. Letiště Adolfa Suáreze, Madrid – Barajas se skládá ze čtyř příletových a vzletových drah z asfaltu, přičemž cestujících jsou odbavováni v celkem čtyřech terminálech. Na tomto letišti každý rok napočítají přes 46,8 milionu letenek z domácích i zahraničních míst. Poleťte se sem podívat i vy, stačí mít levné letenky na letiště Adolfa Suáreze, Madrid – Barajas v Madridu, které si lze zabookovat online za výhodné ceny.

Barajas International Airport - MAD

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Madrid
Zkratka letiště Barajas International Airport v Madrid - Spain je: MAD

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MAD
Jednosměrná letenka

MAD -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Adolf Suárez Madrid – Barajas Airport

Nejjednodušším prostředkem, jak se dostat do centra, je metro. Linka číslo 8 zde staví pod terminály 2 a 4, odkud jede přímo do centra Madridu. Další možností je využít taxi služeb, které vás vyjdou dráž, než lístek na autobus, který vás z letiště Adolfa Suáreze, Madrid – Barajas odveze také. Rovněž si můžete půjčit auto na letišti a vyrazit za vlastními cíli. Je to snadné, stačí si rezervovat levné letenky na letiště Madrid – Barajas v Madridu z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Madrid - místní čas: 15:35
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 40.49181, -3.56948


Levné letenky na mezinárodní letiště Adolfa Suáreze v Madridu

Zaleťte si na dovolenou do Španělska a poznejte Madrid lacino. Stačí, abyste si objednali včas levné letenky na letiště Adolfa Suáreze, Madrid – Barajas, které jsou nyní s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Levné letenky na mezinárodní letiště Adolfa Suáreze, Madrid – Barajas z Prahy si lze zabookovat online. Průměrná doba letu je z Prahy na Adolf Suárez Madrid – Barajas Airport 3 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Madrid

slunce

16°C

Východ slunce: 7:33

Západ: 20:55

Neděle

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 15°C

Pondělí

zataženo

18°C

teplota 19°C 16°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 20°C 16°C

Středa

zataženodeštík

18°C

teplota 20°C 15°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

11°C

teplota 12°C 10°C

Levná letenka z Prahy na Barajas International Airport
Madrid - Španělsko

Letiště Barajas International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Madrid - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Barajas International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist