letadlo ico Levné letenky do Madridu

Ve městě se nachází jediné letiště Barajas International Airport nazývané též letiště Adolfa Suáreze po jistém španělském politikovi. Letenky jsou snadno k dostání. Nachází se třináct kilometrů od Madridu, takže je tu velmi dobrá dostupnost přímo do centra.

Letenky Praha - Madrid

Barajas International Airport

Zkratka letiště: MAD
Letenky do Španělska - Madrid

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Madridu


Krakov z Prahy - letenky za 1142 Kč a dál za akční ceny-Paříž, Lurdy, Stavanger, Řím, Split, Londýn, Malta, Barcelona, Korfu, Phuket, Maledivy
Krakov z Prahy - letenky za 1142 Kč a dál za akční ceny-Paříž, Lurdy, Stavanger, Řím, Split, Londýn, Malta, Barcelona, Korfu, Phuket, Maledivy

Dnes v 9:19  |Do Krakova můžete dnes letět už za krásných dvanáct stovek. Díky tomu lze tento let považovat za obyčejný přibližovací let a můžete jeho cenu připočíst k ceně celkové letenky. Krakov totiž nabízí fantastické ceny letenek po ... Podrobnosti

  

Madrid z Prahy - letenky Španělsko za 3150 Kč
Madrid z Prahy - letenky Španělsko za 3150 Kč

24. 5.  |Madrid je ideální navštívit mimo hlavní sezónu. A právě na tuhle dobu jsou teď dostupné parádní termíny s odletem z Prahy. Za tři tisíce můžete navštívit fotbalový Real Madrid nebo se jen kochat architekturou ... Podrobnosti

  

Další akční letenkyAutobus z letiště do centra madridu

Z letiště do centra Madridu funguje autobusová doprava 24/7. Autobus má označení Exprés Aeropuerto (Airport Express) a má pouze 3 zastávky: O'Donell, Plaza de Cibeles a Atocha (Poslední zastávka funguje pouze mezi 6:00 a 23:30). Autobus jezdí během dne každých 15 min a v noci každých 35min. Cesta z letiště do centra Madridu trvá přibližně 40 minut a stojí 5 euro(2015). Lístek lze koupit přímo v autobuse. Autobus stojí na terminálech T1, T2 T4.

Madrid
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.64
Madrid - místní čas: 11:00
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 40.4165, -3.70256
Vzdálenost z Prahy: 1772 km


Zajímavosti a slavní Madridští rodáci

Město Madrid je proslavené především ve fotbale díky týmu Real Madrid. Dalšími domácími týmy jsou například Atlético Madrid nebo Rayo Vallecano. Ve městě se narodily i fotbalové hvězdy, jako je Fernando Torres či Raúl González. Slavným rodákem z Madridu je ale i popový zpěvák Enrique Iglesias a herečka Victoria Abrilová. Jistou zajímavostí Madridu je také to, že má druhé nejdelší stromořadí na světě. Je v něm celkem 248 000 stromů. Letenky z Prahy do Madridu můžete mít již dnes.

Metro z letiště

Metro na Madridském letišti stojí na terminálech T2 a T4. Jezdí každých 5 minut od 6:00 do 2:00 do rána. Cesta trvá přibližně 12 min.

Proč kupovat Letenku do Madridu - Pamětihodnosti 

Jelikož je Madrid hlavním městem Španělského království, nachází se tu královský palác Palacio Real de Madrid, který je několikanásobně větší než Buckinghamský palác. Jedná se ale jen o oficiální sídlo krále. U paláce jsou rozlehlé zahrady. V Madridu je také mnoho muzeí a galerií. Jednou z nejvýznamnějších je Museo del Prado, kde je jsou k vidění tisíce obrazů od světových malířů. Také přímo v ulicích lze narazit na umění. Ve většině případů jde o sochy – známé jsou například socha medvěda na náměstí Puerta del Sol nebo dona Quijota a jeho sluhy Sancha na Plaza de España. Stačí koupit letenky a vše máte na dosah.

Základní údaje o Madridu

Město Madrid je španělským hlavním městem, ale také zajímavým místem pro leteckou návštěvu. Toto místo kultury ročně vítá desetitisíce turistů. Letenky z Prahy do Madridu se dají koupit od přibližně 2 tisíc korun. Madrid leží ve vnitrozemí v provincii se stejným názvem Madrid. Celkem má kolem 3 miliónů obyvatel, kteří žijí v jedenadvaceti obvodech. Měnou je stejně jako ve zbytku monarchie euro. Králem Španělského království je nyní Filip VI. Španělský(2015).


Počasí Madrid

zataženodeštík

21°C

Východ slunce: 6:44

Západ: 21:43

Pátek

sluncepolojasno

23°C

teplota 25°C 21°C

Sobota

sluncepolojasno

26°C

teplota 28°C 25°C

Neděle

sluncepolojasno

29°C

teplota 31°C 27°C

Pondělí

zataženo

28°C

teplota 29°C 26°C

Letenka Madrid

Madrid se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Madrid - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Madridu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace