letadlo ico Levné letenky z Prahy na La Coruna Airport
v La Coruna - Španělsko

Letiště La Coruña Airport s označením LCG se nachází na severozápadě Španělska v obci Culleredo asi 7 kilometrů od města Coruña. Letiště je známé také jako Alvedro Airport. Je tu jedna vzletová dráha a jedna budova terminálu, kde je každý rok odbaveno do 1 milionu cestujících. Zavítejte na letiště La Coruña Airport i vy s levnými letenkami z Prahy.

La Coruna Airport - LCG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - La Coruna
Zkratka letiště La Coruna Airport v La Coruna - Spain je: LCG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LCG
Jednosměrná letenka

LCG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště La Coruña Airport

Po přistání s levnými letenkami na letišti La Coruña Airport se do města dostanete autobusem 4051, který staví přímo před budovou terminálu. Ve všední dny jezdí od 7:15 do 21:45 každou půl hodinu, o víkendech každou hodinu zhruba od 8 ráno do 22 večer. Jízdenka vás vyjde na 1,5 eura (2015). Další možností je potom taxík či vypůjčení auta na letišti.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
La Coruna - místní čas: 17:23
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.30206, -8.37726


Levné letenky na letiště La Coruña Airport

Do Španělska se teď můžete jet podívat i vy a to díky levným letenkám, které se prodávají na letiště La Coruña Airport. Zarezervovat si levné letenky na zhruba pětihodinový let s odletem z Prahy na letiště La Coruña Airport jde snadno online. Se zakoupením levných letenek na La Coruña Airport ale neváhejte, protože jsou velmi rychle pryč.


Levná letenka z Prahy na La Coruna Airport
La Coruna - Španělsko

Letiště La Coruna Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě La Coruna - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště La Coruna Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist