letadlo ico Levné letenky do Santiago de Compostela

Santiago de Compostela je hlavní město autonomního španělského společenství Galicie, které se nachází na severozápadě státu. Jedná se o významné město ve vnitrozemí, jehož část je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Naleznete ho přibližně 40 kilometrů východně od pobřeží Atlantského oceánu. Domovem je Santiago de Compostela pro necelých 100 000 obyvatel, kteří zde mluví španělsky a platí eurem. Užijte si dovolenou v této destinaci, stačí si včas zabookovat levné letenky do Santiago de Compostela z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny.

Letenky Praha - Santiago de Compostela

Santiago de Compostela Airport

Zkratka letiště: SCQ
Letenky do Španělska - Santiago de Compostela

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Santiago de Compostela

Městu Santiago de Compostela slouží stejnojmenné mezinárodní letiště Santiago de Compostela Airport, které se nachází ve farnosti Lavacolla asi 13 kilometrů od centra. Jedná se o druhé nejvytíženější letiště na severu Španělska a to díky přibližně 2,3 milionu pasažérů, kteří jsou tu každý rok přepraveni. Historie letiště Santiago de Compostela sahá do roku 1932, kdy bylo vybudováno, přičemž dnes nese označení IATA SCQ. Skládá se pouze z jedné příletové a vzletové asfaltové dráhy a také jedné budovy terminálu, kde jsou obsluhováni cestující z domácích i zahraničních destinací. I vy se sem jistě podíváte, když si zakoupíte levné letenky do Santiago de Compostela z Prahy. Doprava do města je potom zajištěna formou autobusových spojení, taxíky a také autopůjčovnami.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Santiago de Compostela - místní čas: 15:39
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42.88052, -8.54569
Vzdálenost z Prahy: 1922 km


Do Santiago de Compostela za turistickými cíli

Jak již bylo řečeno, staré centrum Santiago de Compostela patří na seznam UNESCO. Mezi nejvýznamnější památky města patří katedrála svatého Jakuba, která je zastávkou na historické poutní Svatojakubské cestě, přičemž dokončena byla na počátku 13. století. Dalším místem, které byste neměli vynechat je určitě klášter klarisek, klášter benediktinů, klášter a kostel dominikánů či klášter karmelitánů rovněž s kostelem. Kromě těchto náboženských míst se může Santiago de Compostela pochlubit také moderní čtvrtí Praza de Galicia či centrem moderního umění Galicie. Užijte si návštěvu tohoto města za málo peněz a objednejte si ještě dnes levné letenky do Santiago de Compostela z Prahy, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Santiago de Compostela

Zajeďte se podívat na jedno z nejvýznamnějších poutních míst na světě, které je známé pro svou historii. Levné letenky do Santiago de Compostela jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam složitě museli. Levné letenky do Santiago de Compostela z Prahy jsou za opravdu akční ceny a doba letu je do této destinace jenom 5 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Santiago de Compostela z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Santiago de Compostela

slunce

19°C

Východ slunce: 7:48

Západ: 21:18

Neděle

zataženo

19°C

teplota 21°C 16°C

Pondělí

zataženo

17°C

teplota 20°C 14°C

Úterý

zataženoMrholení

17°C

teplota 19°C 14°C

Středa

sluncepolojasno

19°C

teplota 22°C 17°C

Čtvrtek

zataženo

22°C

teplota 23°C 21°C

Letenka Santiago de Compostela

Santiago de Compostela se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Santiago de Compostela - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Santiago de Compostela.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist