letadlo ico Levné letenky do Jerez de la Frontera

Jerez de la Frontera se nachází na jihu Španělska v provincii Cádiz v autonomním společenství Andalusie. Jedná se o páté největší město v této provincii a také dvacáté páté nejlidnatější ve Španělsku. Ve městě Jerez de la Frontera žije přes 212 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do města Jerez de la Frontera jsou nyní dostupné pro kohokoliv.

Letenky Praha - Jerez de la Frontera

Jerez Airport

Zkratka letiště: XRY
Letenky do Španělska - Jerez de la Frontera

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Jerez de la Frontera

Letiště Jerez Airport známé také jako La Parra Airport leží 8 kilometrů severovýchodně od města Jerez de la Frontera a 28 kilometrů od Cádizu. Letiště vzniklo už v roce 1937 a dnes je jeho označení XRY. Jerez Airport má jednu přistávací a odletovou dráhu z asfaltu a jednu budovu terminálu. Služeb letiště využije ročně přes milion cestujících. Po přistání se do centra z letiště dostanete pravidelnou autobusovou dopravou, vlakem (červená linka C1) nebo taxíkem. I vy si nyní můžete pořídit levné letenky na Jerez Airport.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Jerez de la Frontera - místní čas: 16:56
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 36.686451, -6.13606
Vzdálenost z Prahy: 2218 km


Do města Jerez de la Frontera za turistickými cíli

Město Jerez de la Frontera se proslavilo především díky chovu kvalitních koní. Nachází se tu Královská andaluská škola jezdeckého umění a mnoho stájí s koňmi. Kromě koní ale můžete v Jerez de la Frontera vidět památky jako je katedrála, postavená v 17. století, kostel svatého Miguela z 15. století, kostel San Pedro, palác de Bertemati, palác Duque de Abrantes, maurskou pevnost Alcazar nebo archeologické muzeum. Ve městě Jerez de la Frontera se nachází také automobilový okruh, kde se dříve jezdila Formule 1. Navštivte toto kouzelné místo a zakupte si levné letenky do Jerez de la Frontera.

Levné letenky do Jerez de la Frontera

Navštivte slunné Španělsko a užijte si příjemnou dovolenou ve zdejších destinacích. Levné letenky do Jerez de la Frontera se teď prodávají opravdu lacině a to s odletem z Prahy. Rezervovat si tyto levné letenky do města Jerez de la Frontera můžete snadno přes internet. Průměrná doba letu do Jerez de la Frontera je 3 hodiny a 15 minut. Kupte si levné letenky do města Jerez de la Frontera ještě dnes.


Počasí Jerez de la Frontera

sluncepolojasno

20°C

Východ slunce: 7:47

Západ: 21:00

Neděle

zataženo

21°C

teplota 24°C 18°C

Pondělí

slunce

21°C

teplota 23°C 18°C

Úterý

sluncepolojasno

20°C

teplota 21°C 17°C

Středa

zataženodeštík

20°C

teplota 23°C 16°C

Letenka Jerez de la Frontera

Jerez de la Frontera se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jerez de la Frontera - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jerez de la Frontera.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist