letadlo ico Levné letenky do Asturias
Španělsko

Asturie je jedna z provincií Španělska a zároveň autonomní společenství, které se nachází na severu země na pobřeží Biskajského zálivu. Centrem tohoto historického území je město Oviedo, které ale není největším v této oblasti. Tím je přístav Gijón. V Asturii žije asi milion obyvatel, 222 000 lidí z toho v hlavním městě Oviedu. Úředním jazykem Asturie je španělština, ale setkáte se tu i s asturštinou. Měnou je euro, jako ve zbytku státu. Vyrazte si do Asturie na dovolenou s levnými letenkami z Prahy.

Letenky Asturias

O

Podnebí v Asturii

Klima v Asturii je více proměnlivé, než ve zbytku země. Léta jsou tu převážně horká a vlhká, se spoustou slunečných dní. Zimy jsou tu naopak velmi chladné a zároveň také deštivé a plné sněhu. Teploty jsou nízké a sníh se drží zejména v horách v období od října do května. Objednejte si letenky do Asturie co nejdříve.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.64


Do Asturie za turistickými cíli

Památky se nacházejí převážně ve větších městech. V Oviedu tak můžete navštívit například  Santa María del Naranco nebo San Miguel de Lillo, což jsou dvě předrománské budovy, v Gijónu jsou to potom mnohá muzea, v Avilés jsou to Svatý Nikolas v Bari a Capilla de los Alas, románské a románsko-gotické památky. V Asturii se nachází národní park Picos de Europa, jehož nejvyšší horou je Pico Urriellu. Nádherná je také svatyně Panny Marie Covadonga či mnoho paleolitických pozůstatků dochovaných v jeskyních. Tohle všechno můžete vidět na vlastní oči díky levným letenkám s odletem z Prahy.

Levné letenky do Asturie

Španělsko je nyní dostupné pro každého a to díky levným letenkám, které se prodávají do Asturie. Pokud i vy chcete strávit příjemnou dovolenou v Asturii, zabookujte si levné letenky s odletem z Prahy do Asturie online. Průměrná doba letu do Asturie na severu Španělska je 4 hodiny a 40 minut. Rezervujte si levné letenky hned teď.

Letenka Asturias

Asturias a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Asturias snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Asturias vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist