letadlo ico Levné letenky do Oviedo

Oviedo je hlavní město autonomního společenství Asturie na severu Španělska. Leží v údolí vytvořeném dvěma řekami – Nalón a Nora – a v podhůří hory Monte Naranco. Vzdálenost na mořské pobřeží je zhruba 30 kilometrů. Ve městě, které bylo založeno již v 8. století, žije přes 222 000 obyvatel. Stejně jako ve zbytku státu i zde se mluví španělsky a měnou je euro. Právě nyní jsou k sehnání velmi levné letenky do Ovieda.

Letenky Praha - Oviedo

Asturias Airport (Oviedo Airport)

Zkratka letiště: OVD
Letenky do Španělska - Oviedo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Oviedu

Letiště Oviedo nebo též Asturias se nachází zhruba 47 kilometrů severozápadně nedaleko města Avilés. Letiště má jednu přistávací dráhu a ročně jeho služeb využije přes milion cestujících, včetně těch z České republiky s levnými letenkami. Do Ovieda lze cestovat autobusem, na který vás jízdenka vyjde na 8 euro (2015). Zhruba tři kilometry od letiště se nachází také vlaková zastávka.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Oviedo - místní čas: 17:11
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.360291, -5.84476
Vzdálenost z Prahy: 1709 km


Zajímavosti – Oviedo

V Oviedu se narodila současná manželka španělského krále Letizia Španělská nebo třeba závodník Formule 1 Fernando Alonso Díaz.

Do Ovieda za turistickými cíli

V Oviedu lze najít mnoho pamětihodností, které patří na světový seznam dědictví UNESCO. Jedná se o gotickou katedrálu svatého Salvádora ze 13. století, fontánu Foncaladu, kostelíky San Miguel de Lillo a Santa María del Naranco, kostel San Julián de los Prados a kapli Cámara Santa z 9. století. Významná je ale také Oviedská univerzita nebo kostel svatého Vincenta. Oviedo toho má hodně co nabídnout, tak si to nenechte ujít a zabookujte si levné letenky do Ovieda ještě dnes.

Levné letenky do Ovieda

Do Španělska se teď prodávají letenky za opravdu akční ceny. Pokud chcete poznat španělské město Oviedo, využijte příležitosti a zarezervujte si levné letenky do této destinace. Let z Prahy do Ovieda trvá 4 hodiny a 40 minut, které můžete strávit s akčními letenkami v pohodlí. Nezapomeňte si levné letenky rezervovat, dokud ještě jsou.


Počasí Oviedo

slunce

12°C

Východ slunce: 7:37

Západ: 21:07

Neděle

zataženo

17°C

teplota 19°C 13°C

Pondělí

zataženodeštík

16°C

teplota 19°C 12°C

Úterý

zataženodeštík

15°C

teplota 16°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 13°C

Čtvrtek

slunce

21°C

teplota 22°C 20°C

Letenka Oviedo

Oviedo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Oviedo - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Oviedo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist