letadlo ico Levné letenky do Fuerteventura
Španělsko

Fuerteventura je druhý největší ostrov v souostroví Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu nedaleko břehů Afriky. V překladu název Fuerteventura znamená „silné větry“, což odkazuje na větrnost tohoto ostrova, který spadá pod Španělsko. Hlavním městem Fuerteventura je Puerto del Rosario, kde žije asi 36 000 lidí. Celkem je na ostrově 107 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Podívejte se na krásný ostrov Fuerteventura s levnými letenkami z Prahy.

Letenky Fuerteventura

Podnebí na ostrově Fuerteventura

Teplota na ostrově Fuerteventura je celoročně velmi příjemná. Někdy se této destinaci přezdívá „ostrov věčného jara“. Na zimu tu teploty neklesají moc pod 20°C a v létě se udržují kolem 30°C. Na podzim v zimních měsících je tu deštivo, přičemž nejdeštivějším měsícem je říjen. Na ten se tedy levné letenky z Prahy příliš neobjednávejte.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.51


Na Fuerteventuru za turistickými cíli

Kromě krásné přírody turisty na ostrov Fuerteventura táhnou dlouhé přírodní pláže. Těch je podél pobřeží skoro 150, což je nejvíce z celého souostroví. Ve vodě je pak možné šnorchlovat a pozorovat podmořský život. Na ostrově Fuerteventura je také mnoho kopců, takže dalším lákavým zpestřením dovolené u moře je tu turistika. V hlavním městě Puerto del Rosario můžete díky levným letenkám navštívit zdejší univerzitu nebo zvonici Santo Domingo de Guzmán.

Za přírodou na Fuerteventuru

V roce 2009 byl ostrov Fuerteventura vyhlášen biosférickou rezervací UNESCO. Na ostrově roste mnoho endemických druhů rostlin, jako je například cesmína ostrolistá, planika velkoplodá, datlovník kanárský či borovice kanárská. Ze zvířat tu můžete vidět egyptského supa, zemní veverky, gekony nebo divoké psy a kočky. Kromě toho je tu mnoho zajímavých druhů hmyzu, který můžete vidět díky levným letenkám.

Levné letenky na ostrov Fuerteventura

Toužíte letět na dovolenou na Kanárské ostrovy? Nyní se vám tento sen může splnit. Na ostrov Fuerteventura se totiž prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Rezervovat si tyto levné letenky můžete bez problémů online. Průměrná doba letu s letenkami za akční ceny z Prahy na ostrov Fuerteventura je 5 hodin a 15 minut. Zabookujte si letenky na ostrov Fuerteventura hned teď.

Letenka Fuerteventura

Fuerteventura a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Fuerteventura snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Fuerteventura vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace