letadlo ico Levné letenky z Prahy na Pablo Ruiz Picasso Airport
v Malaga - Španělsko

Málaga Airport je mezinárodní letiště nacházející se na jihu Španělska asi 8 kilometrů jihozápadně od Malagy a 5 kilometrů severně od Torremolinos. Je to nejrušnější letiště v Andalusii a čtvrté nejzaměstnanější v celém Španělsku. Otevřeno bylo už v roce 1919 a jeho IATA značení je dodnes AGP, a tak ho budete mít napsané i ve své letence do této destinace. Letadla z až 60 různých zemí světa tu přistávají na dvou asfaltových ranvejích a pasažéři jsou odbavováni ve třech terminálech, které jsou značeny číslicemi 1, 2 a 3. Každoročně je na Malaga Airport napočítáno přes 14,4 milionu letenek z domácích i zahraničních míst. Užijte si lacinou dovolenou ve Španělsku, když si objednáte levné letenky na letiště Malaga z Prahy, výrazně ušetříte.

Pablo Ruiz Picasso Airport - AGP

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Malaga
Zkratka letiště Pablo Ruiz Picasso Airport v Malaga - Spain je: AGP

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> AGP
Jednosměrná letenka

AGP -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Malagy z letiště Málaga Airport

Nejrychleji se do města z letiště Málaga dostanete vlakem, který jezdí v podzemí letiště. Jízda trvá přibližně 20 minut a vstup najdete z příletové části terminálu 3. Další možností jsou autobusové linky, které v hojném počtu staví před budovou letiště. Najdete tu městské, ale také dálkové linky, takže záleží na vás, kam se chcete vypravit. Pokud se vám ale nechce čekat na vlak nebo autobus, odchyťte si nějakého taxíka nebo si pronajměte auto. Užít si dovolenou u moře za málo peněz už nemusí být jenom sen, kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Málaga Airport, které jsou s odletem z Prahy, a dopřejte si ji za málo peněz.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Malaga - místní čas: 16:09
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 36.676072, -4.493108


Levné letenky na Málaga Airport

Chcete si dopřát opravdovou dovolenou u moře? Tak se zajeďte podívat do Španělska, konkrétně do města Málaga, kam se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky na letiště Málaga Airport z Prahy si lze zakoupit online z pohodlí domova, aniž byste pro ně někam museli. Moc dlouho ale neotálejte, protože levné letenky na letiště Malaga z Prahy jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Malaga asi 3,5 hodiny, které strávíte v luxusním letadle.


Počasí Malaga

slunce

19°C

Východ slunce: 0:38

Západ: 11:53

Neděle

slunce

20°C

teplota 22°C 18°C

Pondělí

slunce

18°C

teplota 21°C 16°C

Úterý

zataženo

19°C

teplota 21°C 17°C

Středa

sluncepolojasno

21°C

teplota 23°C 18°C

Čtvrtek

zataženo

24°C

teplota 25°C 23°C

Levná letenka z Prahy na Pablo Ruiz Picasso Airport
Malaga - Španělsko

Letiště Pablo Ruiz Picasso Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Malaga - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Pablo Ruiz Picasso Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist