letadlo ico Levné letenky z Prahy na El Matorral Airport
v Puerto del Rosario - Španělsko

Fuerteventura Airport neboli El Matorral je mezinárodní letiště nacházející se na španělském ostrově Fuerteventura asi 5 kilometrů jihozápadně od centra hlavního města Puerto del Rosario. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1969 a jistě i ty nesly IATA značení FUE. Fuerteventura Airport má dnes dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla s až 4,7 miliony pasažéry na palubě každý rok. Ti jsou poté odbavováni podle svých letenek v jednom velkém terminálu, který slouží jak domácím tak zahraničním cestám. Buďte jedním z nich i vy a poznejte krásy exotického Španělska z první ruky, stačí, abyste si rezervovali letenky na Fuerteventura Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

El Matorral Airport - FUE

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Puerto del Rosario
Zkratka letiště El Matorral Airport v Puerto del Rosario - Spain je: FUE

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> FUE
Jednosměrná letenka

FUE -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Puerto del Rosario z letiště Fuerteventura

Nejsnadněji se do města dostanete vlastními silami, tedy pronajatým autem z letiště, kde je vám k dispozici velký počet autopůjčoven. Další možností je využít služeb taxikářů, kteří vás bez čekání odvezou kamkoliv budete chtít, ale vyjde vás to podstatně dráž. Ať tak nebo tak, levné letenky na letiště Fuerteventura Airport z Prahy vás vyjdou opravdu lacino, když si je včas rezervujete online.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Puerto del Rosario - místní čas: 14:49
Časové pásmo: Atlantic/Canary (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 28.45272, -13.86376


Levné letenky na letiště Fuerteventura Airport

Strávit dovolenou na exotickém ostrově už nemusí být jenom snem, stačí si rezervovat levné letenky na letiště Fuerteventura Airport, které jsou s odletem z Prahy. Tyto levné letenky na Fuerteventura Airport si můžete snadno rezervovat z pohodlí svého domova online, aniž byste pro ně někam museli. Určitě s tím ale moc dlouho neotálejte, protože akční letenky na letiště Fuerteventura z Prahy jsou hned vyprodané. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Fuerteventura Airport zhruba 5 hodin, které strávíte v luxusním letadle.


Levná letenka z Prahy na El Matorral Airport
Puerto del Rosario - Španělsko

Letiště El Matorral Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Puerto del Rosario - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště El Matorral Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist