letadlo ico Levné letenky do na Kanáry

Kanárské ostrovy jsou souostroví, které se nachází v Atlantském oceánu přibližně 100 kilometrů západně od břehů severozápadní Afriky. Kanárské ostrovy patří do tzv. Makaronézie a zároveň jsou autonomním společenstvím Španělska. Název sopečných ostrovů je odvozen od slova „canis“, což znamená pes – podle pověsti byly Kanárské ostrovy střeženy velkými psy. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Ve funkci hlavního města se střídají Las Palmas de Gran Canaria a Santa Cruz de Tenerife. Populace na ostrově činí 2,1 milionu lidí. Časový posun na Kanárských ostrovech je -1 hodinu. Kupte si levné letenky na Kanárské ostrovy ještě dnes.

Letenky Praha - Kanárské Ostrovy

Gran Canaria International Airport

Zkratka letiště: LPA
Letenky do Španělska - Kanárské Ostrovy

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do na Kanáry


Gran Canaria z Prahy - letenky na Kanáry za 2752 Kč
Gran Canaria z Prahy - letenky na Kanáry za 2752 Kč

4. 8.  |Gran Canaria je jedním z nejzajímavějších z Kanárských ostrovů. Je z nich třetí největší a nachází se poblíž Tenerife a Fuerteventura. Kanárské ostrovy se nachází západně od ... Podrobnosti


Další akční letenkyPodnebí na Kanárských ostrovech

Klima na Kanárských ostrovech je charakterizováno jako subtropické až pouštní. Velký vliv na podnebí tu má oceán. Teploty se během léta drží kolem 25°C, ale není výjimkou, když vystoupají až k tropickým 30°C. Během zimy teploty obvykle neklesají pod 15°C. Levné letenky na Kanárské ostrovy si objednávejte spíše na letní sezónu.

Kanárské Ostrovy
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.51
Kanárské Ostrovy - místní čas: 2:21
Časové pásmo: Atlantic/Canary (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 28.116541, -15.43898
Vzdálenost z Prahy: 3507 km


Na Kanárské ostrovy za turistickými cíli

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou turistickou destinací především kvůli zdejším plážím a teplému oceánu. Během dovolené tu můžete vyzkoušet potápění, ale i další vodní atrakce. Až vás plavání v oceánu omrzí, navštivte některý z přírodních parků na Kanárských ostrovech, jako je národní park Teide, park Palmitos, národní park Timanfaya nebo jeskyně de los Verdos. Z kulturních památek byste neměli vynechat kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, observatoř Teide, baziliku Panny Marie nebo královskou svatyni Cristo de la Laguna. Na Kanárských ostrovech je toho mnoho k vidění, tak nezmeškejte levné letenky na Kanárské ostrovy.

Levné letenky na Kanárské ostrovy

Dopřejte si dovolenou na Kanárských ostrovech. Levné letenky na Kanárské ostrovy si lze snadno a rychle zakoupit online, zvládne to opravdu každý. Letenky na Kanárské ostrovy jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na Kanárské ostrovy přibližně 5 hodin. Tak neváhejte a kupte si levné letenky na Kanárské ostrovy co nejdříve.


Letenka Kanárské Ostrovy

Kanárské Ostrovy se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kanárské Ostrovy - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do na Kanáry.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace